The Handmaid's Tale (Příběh služebnice)
91/100 - 227×

The Handmaid's Tale(Příběh služebnice)

V blízké budoucnosti vlivem pohlavních chorob a znečištěného životního prostředí lidstvo téměř ztratilo schopnost reprodukce. Nastalého chaosu využila sektářská skupina zvaná Synové Jákoba a násilně svrhla vládu. Spojené státy americké již neexistují. Teď je to republika Gileád. Totalitní režim založený na vlastním výkladu bible. Ženy již nemají žádná práva. Hrstka těch, které jsou stále plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediný úkol je rodit děti pro vládnoucí elitu. Jejich těla již nepatří jim, ale republice. Toto je příběh jedné z nich.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | Hulu | 50 minut
žánr
Drama, Sci-fi
hrají
Elisabeth Moss (June Osborne), Alexis Bledel (Emily), Joseph Fiennes (Velitel Fred Waterford), Max Minghella (Nick Blaine), Yvonne Strahovski (Serena Joy), Samira Wiley (Moira), Madeline Brewer (Janine), Ann Dowd (Teta Lydie), O-T Fagbenle (Luke), Amanda Brugel (Rita), Sydney Sweeney (Eden Blaine), Bradley Whitford (Velitel Joseph Lawrence), Clea DuVall (Sylvia)

S04E10: The Wilderness

S04E10: The Wilderness

June se snaží zvrátit propuštění Freda za každou cenu.

sk
16.6.2021
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

No já nevím. Bylo to silné finále série, ale za mě jen 80% a to čistě z osobního názoru, že Freda si měli vychutnat jeho vlastní lidi v Gileádu. Nějak se z té pomsty June radovat neumím. Chtít spravedlnost a pomstu je věc jedna, zabíjet takovýmhle způsobem druhá. :)

16.9.2021 | 0:55:08
Wertcha

Divím se, že součástí toho kšeftu nebyla i Hannah. Na druhou stranu, tohle šlo asi tak nějak mimo tu mateřskou linku. Z June udělal Gileád pěkné monstrum. Jsem zvědavá, jestli tenhle čin na území nikoho bude mít nějaké právní důsledky, nebo jestli to June bude „jen“ stát zbytek normálního života, který do té doby ještě měla. Co byla v Kanadě, bylo až do očí bijící, jak se na Luka nikdy nedívala tak, jako se dívá na Nicka, její chování vůči těmto dvěma mužům je pochopitelné, ale také mluví za vše. Vůbec bych se nedivila, kdyby se vrátila do Gileádu a začala ho rozvracet zevnitř jako manželka Nicka… No každopádně jsem na pátou sérii zvědavá! Stejně jako v této epizodě dlouho nebylo jasné, jaké bude to finále, tak lze jen těžko odhadnout, jakým směrem se bude vyvíjet děj dál…

18.7.2021 | 13:07:14
Whitewolf114

Úžasný! Úžasný! Úžasný!

2.7.2021 | 22:29:48
matt44

ten koniec bol za mna slaby, cakal som nieco vacsie, nieco s vacsim cliffhangerom. bolo to take nemastne neslane

22.6.2021 | 17:21:12
Biki

Super zaver, jen jsem nepochopila, proc k tem 22 zenam nechtela June prihodit jeste Hannah. Asi by nemela dalsi serie o cem byt.

20.6.2021 | 16:29:45
SophieFox

Modlím se k bohu, aby každá oběť měla možnost přesně takovéhle spravedlnosti. Protože jediná skutečná sprvedlnost je pomsta. 100%

20.6.2021 | 13:24:33
Smrtihlav

Excelentní

19.6.2021 | 23:23:18
MGTka

Přesně jak píšou níže, mohl si užít svých vlastních zákonů. June už by měl někdo nařídit sezení s psychiatrem

19.6.2021 | 14:09:30
igwar

Keeď to začalo vyzerať, že Fred sa dočká „spravodlivosti“ v Gileáde, páčilo sa mi to. Hovoril som si, že je fajn, že ochutná čo navaril a naviac celá ďalšia séria sa nebude točiť okolo toho, ako June bude trpieť pre zmenu v Kanade za hlúposť, ktorú neuvážene urobí pod vplyvom emócii. Zvrat na konci bol aj na mňa trochu moc. Detaily písať nejdem, aby som nespoileroval. A na záver mi chýbala reakcia Sereny na to, čo sa stalo. Prečo balíček na konci otávra neznámy poštár a nie ona. To vyzeralo, že to bolo na poslednú chviľu prepísané, aby ju ušetrili, resp. natiahli to do ďalšej série.

18.6.2021 | 8:41:43
An018

Já mám tenhle seriál opravdu moc ráda a doposud jsem doufala v pokračování. Co mě ale trochu mrzí, je konec této série. Ono se říká „méně je někdy více.“ Myslím, že bych si mnohem více vychutnala, kdyby byli Fred a Serena souzeni v Gileádu, aby ochutnali vlastní medicínku… Tak např. pokud by se Fred dostal do kolonií. Taky mě trochu mrzí, že se v sérii neukázala Janine. Ale jinak fajn série, určitě jsem zvědavá, co bude dále.

18.6.2021 | 1:47:19
1

Nepřehlédněte

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

The Handmaid's Tale může klidně pokračovat až do desáté série

Pokud se bude seriálu dařit, může tady být dalších osm sérií. Před časem se takto vyjádřil jeden významný činitel z řad vedení stanice Hulu. Pro mnohé fanoušky toto ale není zrovna dobrá zpráva.

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama