The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Budoucnost je jiná, než jak jsme ji doposud viděli

Budoucnost je jiná, než jak jsme ji doposud viděli

Londýn roku 2100 je moderní město, v němž už sice nežije tolik lidí, jako tomu bylo před desítkami let, ale stále na ulici spoustu lidí potkáte. Také je to město technologických vymožeností, kterému dominují čističky vzduchu. Zkrátka město, kde není po katastrofě ani stopa. Nebo je tomu naopak?

8 0
24.11.2022

Kdykoliv jsme v seriálu nahlédli do Londýna do roku 2100, pokaždé jsme mohli spatřit velice moderní město plné technologických vymožeností. Bylo až k nevíře, jak rychle po celosvětové katastrofě se Londýn zvládl postavit na nohy a stát se metropolí pokroku. Sice jsme od začátku věděli, že už město a i celý svět obývá mnohem méně lidí, ale pořád jsme na ulicích Londýna nějaké živáčky viděli. Nicméně šestý díl Fuck You and Eat Shit odhalil něco, co jsme vůbec nečekali.

Když se Flynne a Wilf procházejí po městě, začne si Flynne všímat, že na lidech okolo ní něco nehraje. Vůbec s nimi nijak neinteragují a drží se opodál. Načež Wilf odhalí, že tito lidé nejsou vůbec skuteční. Všechno je to jen rozšíření reality. Taková iluze, kterou vytvořil Výzkumný institut, aby nebyl svět tak pochmurný a skutečně žijící obyvatelé měli pocit, že život kolem nich stále funguje. A jak se ukáže, iluze sahá ještě hlouběji. Některé budovy jsou tímto rozšířením reality překryté, neboť ještě nejsou zrekonstruované a jsou stále poskvrněné následky katastrofy. Skutečný pohled na Londýn tak už nenaskýtá tak moderní vzhled, jak se doposud jevil, ale spíše poničené budovy, uschlou zeleň a vraky lodí v Temži. Celou scénu si můžete připomenout v klipu z epizody.

Thumbnail Play icon

Foto: Amazon

Překvapilo vás, že ve skutečnosti vypadá Londýn jinak, než jak jsme jej dosud viděli? V galerii ještě naleznete snímek se skutečnou podobou Londýna v roce 2100, tak se můžete důkladně podívat, co všechno je jinak.

  • Fh45Se5XgAIoQYd-890180b8f79eee0661201b75315d1a44.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama