The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Tommy Constantine

Tommy Constantine

Zástupce šerifa v Clantonu, do kterého je Flynne zakoukaná.

Sezóny 1
2022 -

Tommy vyrůstal v Clantonu a kamarádský vztah navázal mimo jiné i s Fisherovými. Avšak netuší, že postupem času k němu začala Flynne Fisherová cítit něco víc než jen kamarádství, nikdy to ale nedala najevo. Tommy tak navázal vztah s lékařkou Dee Dee, s níž je momentálně zasnoubený. Tommy v Clantonu pracuje jako zástupce šerifa a začne si v okolí všímat různých podivností, jako jsou třeba neviditelná auta poblíž pozemku Fisherových. Netuší, do čeho se Flynne s Burtonem zapletli a oni jej i přes jejich přátelství do toho nechtějí zapojovat, jelikož by Tommy musel jakožto příslušník zákona řádně zasáhnout, až by se dozvěděl o mrtvých zabijácích na jejich pozemku.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama