The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Conner Penske

Conner Penske

Kamarád sourozenců Fisherových, který se od mariňáků vrátil jen s jednou končetinou.

Sezóny 1
2022 -

Conner vyrůstal v Clantonu po boku Burtona a Flynne Fisherových, ke kterým má tedy velice blízký vztah. Se svým nejlepším kamarádem Burtonem narukoval k mariňákům, avšak z bojů se vrátil už jen s jednou jedinou končetinou – pravou rukou. Své bolesti a myšlenkám se snaží unikat za pomoci láhví alkoholu, na jejichž dně utápí své rozhořčení. Když se ale jeho kamarádi ocitají v nebezpečné situaci, nezaváhá a vyráží jim na pomoc, jelikož i přes svá omezení toho hodně dokáže a sám říká, že už vlastně nemá co ztratit.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama