The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Cherise Nuland

Cherise Nuland

Nevyzpytatelná ředitelka Výzkumného institutu.

Sezóny 1
2022 -

Cherise Nulandová žije v Londýně na počátku 22. století. Je zde vysoce váženou osobou, neboť je ředitelkou Výzkumného institutu, který je jedním z důvodů, proč nadále existuje na Zemi život. Lidé tudíž k Cherise chovají úctu, ale zároveň se jí obávají, jelikož člověk nikdy neví, co má Cherise zrovna za lubem. Je pro ni důležité chránit současný stav dění, aby jej nikdo nenarušil. Avšak jedna taková osoba tu je – Aelita Westová a s ní i ti, kteří jí pomáhají, ať už jde o osoby z jejich současnosti nebo z minulosti. A nikdo rozhodně nestojí o to, aby na něj Cherise poslala své včely.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama