The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Lev Zubov

Lev Zubov

Kleptokrat, s nímž spolupracuje Wilf a který je majitelem Flynnina média.

Sezóny 1
2022 -

Lev Zubov je příslušníkem jedné ze tří významných elitních komunit budoucího Londýna, a to skupiny kleptokratů. Ti jsou převážně, stejně jako on sám, potomky renomovaných ruských rodů. Lev žije ve svém sídle s manželkou Dominikou, která rovněž pochází ze ctěného rodu kleptokratů, a s jejich dvěma dětmi. Zároveň v jeho domě tráví čas Wilf Netherton, kterému platí za jeho „opravářské“ služby, a Ash a Ossian, kteří naopak zastávají funkce jeho techniků. Ti všichni se společně s pomocí Flynnina média, které Lev vlastní, snaží nalézt Aelitu, po níž se slehla zem. Avšak zdá se, že každý z nich má pro její nalezení jiný důvod.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama