The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Aelita West

Aelita West

Tajemná žena z budoucnosti, která najme Burtona, aby otestoval nový simulátor.

Sezóny 1
2022 -

Aelita je žena, kterou obklopují samé záhady a tajemství. Jelikož svět na počátku 22. století není už takový, jaký býval, dá si za cíl tento svět nějak zachránit a nejlépe to udělá tím, když naváže kontakt s minulostí. Je to právě ona, kdo do roku 2032 pošle Burtonu Fisherovi nový herní simulátor, který jej však nezavede do žádné hry, ale do média v budoucí realitě. Aelita se s Burtonovým médiem, v němž je ve skutečnosti jeho sestry Flynne, v budoucím Londýně setká a přidělí mu riskantní misi. Během té Flynne spatří něco, co neměla, a ona i Aelita na sebe upoutají pozornost nebezpečných lidí z Výzkumného institutu. Aelita se proto začne někde skrývat. Není nikde k nalezení a proto se ji její spojenci snaží najít, a to včetně Wilfa Nethertona, s nímž Aelita vyrůstala už od dětství v jedné domácnosti.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama