The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Flynne Fisher

Flynne Fisher

Mladá žena, která zjistí, že navštěvuje skrze virtuální realitu budoucnost a v té spatří něco, co neměla.

Sezóny 1
2022 -

Flynne žije v roce 2032 v Clantonu v pohoří Blue Ridge v domě se svou matkou Ellou a starším bratrem Burtonem. Flynne je pracovitá, inteligentní mladá žena, která svou rodinu živí a zajišťuje potřebné léky pro mámu. Nevidí před sebou nijak skvělou budoucnost, což si vynahrazuje hraním simulátorů, které ji zavedou do jiného prostředí, kde si může dělat, co se jí zlíbí. Díky tomu se z Flynne stala velice zručná hráčka, která častokrát hraje v různých hrách i místo svého bratra. Díky „bratrovým“ výsledkům je Burton pověřen testováním nového simulátoru, který on přenechá Flynne. Flynne je jím ohromená, neboť uvnitř této virtuální reality vypadá všechno tak skutečně. Netrvá však dlouho, než si Flynne uvědomí, že na tom celém něco nehraje a že ve skutečnosti nehraje hru, ale ovládá robotické tělo v budoucnosti za 70 let.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janeqq

Extrémně povedená trefa, co se týká obsazení. Hlavně netlačit moc na pilu a nedělat z ní novou Wonderwoman.

30.11.2022 | 23:53:44
ACURRY33

Za mě nápaditý a super seriál ve stylu ready player one a westworld

2.11.2022 | 15:36:02
Gaffík

Chloé nebo Chlöe nebo jak to má… Miluji tu holku!

30.10.2022 | 2:37:02

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama