The Peripheral (Médium)
92/100 - 51×

The Peripheral(Médium)

Flynne Fisherová se v zapomenutém koutě Ameriky v nedaleké budoucnosti snaží udržet nad vodou svou rodinu. Flynne je chytrá, ambiciózní a zatracená. Nemá žádnou budoucnost, dokud jí sama nezaklepe na dveře. The Peripheral je založen na knize od Williama Gibsona a jde o oslnivý a halucinační pohled na osud lidstva a co leží za ním.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Jack Reynor (Burton Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Charlotte Riley (Aelita West), Eli Goree (Conner Penske), T'Nia Miller (Cherise Nuland), JJ Feild (Lev Zubov), Alex Hernandez (Tommy Constantine)

Burton Fisher

Burton Fisher

Flynnin starší bratr, který je bývalým mariňákem a který je pověřen testováním nového simulátoru.

Sezóny 1
2022 -

Burton žije v Clantonu se svou mladší sestrou Flynne a matkou Ellou. Oproti nim ale nebydlí uvnitř rodinného domu, ale venku ve svém přívěsu. Burton je mariňákem veteránem a má tak v těle zabudované speciální haptické implantáty k efektivnějšímu boji. Dokáže se skrze ně i s dalšími vojáky například napojit na drony na nebi a vidět tak své okolí z výšky. Díky svým schopnostem je i dobrým hráčem na herních simulátorech, avšak nemá na svou sestru, která pro něj někdy zajišťuje lepší výsledky. Jelikož mu to tak jde, je jednou požádán, aby otestoval zcela nový, revoluční simulátor, jímž Burton pověří svou sestru. Ale když se ukáže, že nejde o žádnou hru, ale nahlédnutí do budoucnosti, rodina Fisherova se dostává do hledáčku nebezpečných lidí a Burton musí udělat vše potřebné pro to, aby své rodině zajistil bezpečí.

(Foto: Amazon)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Řízek jak na bejt.

30.10.2022 | 2:35:28

Nepřehlédněte

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Podrobnosti o jackpotu byly objasněny

Už od začátku seriálu nám bylo naznačováno, že svět za pár let čeká katastrofická událost, které se poté začalo přezdívat jackpot. A jak jsme se dostali do poloviny první řady, konečně jsme se dočkali odpovědí na to, co přesně se událo a kdy tato apokalypsa začala.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama