The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 170×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Flick Ohmsford

Flick Ohmsford

Wilův dobromyslný strýček.

Sezóny 2
2016 - 2017

Flick Ohmsford se narodil v poklidné vesnici zvané Stinný důl, kde žil prostý život. Jeho otec však do rodiny přijal jistého Sheu, kterého pojal za svého syna. Klidný život narušil až druid Allanon, který přijel do jejich vesnice a pověděl Sheovi o jeho velkém poslání.

Shea a Allanon se vydali na cestu s cílem zabít Černého mága. Flick svého bratra však nechtěl opustit, a proto šel s nimi. Allanonovi se to původně nelíbilo, ale nakonec byl rád, že Flick s nimi šel, protože jim nejednou pomohl. Po porážce Černého mága byl Flick svědkem toho, jak Allanon a Shea ukrývali artefakty, díky kterým by mohlo dojít ke vzkříšení tohoto pána zla.

Po několika letech se Sheovi narodil syn Wil, ale Shea nebyl schopen se o něj řádně starat, a proto se odebral pryč, kvůli čemuž se o Wila starali Flick a Sheova manželka. Flickovi se magie nikdy nelíbila, a proto se Wilovi snažil domluvit, aby se vzdal elfeínů, které dostal od své matky.

Flick Ohmsford je…

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama