The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Grandal

Grandal

Grandal

Kapitán stráží Leahžského království.

Sezóny 1
2017 - 2017

Grandal stojí v čele zkušených a bojeschopných stráží Leahžského království. Svou současnou královnu Tamlin poslouchá na slovo a je jí naprosto věrný. Podobně oddaný je i její dceři Lyrii. Grandal má smysl pro spravedlnost a je rozhodnutý dělat vše pro dobro svého království.

Po válce s démony královna Tamlin vymyslí plán k získání královského trůnu elfů. Grandal ji plně podporuje a plní všechna její přání. Například při příjezdu krále Andera uvítá elfy v Leahžském království a stará se o jejich bezpečí. Leah je však brzy přepaden Karmínovci, kteří se královské pevnosti zmocní ve chvíli, kdy se koná svatba Andera a Lyrie.


Generál Riga ovládne Leah a zabije krále Andera i královnu Tamlin. Grandal se nachází v ústraní a vyhledá skřety, se kterými se vrátí na Leah, kde osvobodí Gareta Jaxe a Slantera. Společně s nimi následně převezme kontrolu nad Leahem, který všichni připravují na invazi služebníků Černého mága.

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás