The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 170×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Grandal

Grandal

Kapitán stráží Leahžského království.

Sezóny 1
2017 - 2017

Grandal stojí v čele zkušených a bojeschopných stráží Leahžského království. Svou současnou královnu Tamlin poslouchá na slovo a je jí naprosto věrný. Podobně oddaný je i její dceři Lyrii. Grandal má smysl pro spravedlnost a je rozhodnutý dělat vše pro dobro svého království.

Po válce s démony královna Tamlin vymyslí plán k získání královského trůnu elfů. Grandal ji plně podporuje a plní všechna její přání. Například při příjezdu krále Andera uvítá elfy v Leahžském království a stará se o jejich bezpečí. Leah je však brzy přepaden Karmínovci, kteří se královské pevnosti zmocní ve chvíli, kdy se koná svatba Andera a Lyrie.

Generál Riga ovládne Leah a zabije krále Andera i královnu Tamlin. Grandal se nachází v ústraní a vyhledá skřety, se kterými se vrátí na Leah, kde osvobodí Gareta Jaxe a Slantera. Společně s nimi následně převezme kontrolu nad Leahem, který všichni připravují na invazi služebníků Černého mága.

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama