The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
76/100 - 170×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Valcaa

Valcaa

Rigova pravá ruka.

Sezóny 1
2017 - 2017

Podobně jako generál Riga, tak i Valcaa bojoval během invaze démonů na straně elfů. Po válce si však uvědomil, že magie je špatná, a proto s Rigou založil skupinu známou jako Karmínovci. Těm jde o vymýcení veškeré magie, která se nachází ve Čtyřzemí, což pochopitelně zahrnuje vraždění lidí.

Karmínovci založili své sídlo na Šeré stopě, odkud začali vykonávat svůj plán. Valcaa se neustále nachází po boku Rigy, kterému je naprosto věrný. Oba dva často jezdí do terénu, kde vykonávají svou povinnost.

Díky zkušenostem získaným v elfské armádě je Valcaa schopným bojovníkem, kterého není snadné porazit. Je typický pro své blonďaté vlasy a ostrou mluvu. Nebezpečí magie si uvědomuje podobně jako Riga. Na svých cestách se mu podaří narazit na Gareta Jaxe, kterého si brzy „oblíbí“.

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama