The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Valcaa

Valcaa

Valcaa

Rigova pravá ruka.

Sezóny 1
2017 - 2017

Podobně jako generál Riga, tak i Valcaa bojoval během invaze démonů na straně elfů. Po válce si však uvědomil, že magie je špatná, a proto s Rigou založil skupinu známou jako Karmínovci. Těm jde o vymýcení veškeré magie, která se nachází ve Čtyřzemí, což pochopitelně zahrnuje vraždění lidí.

Karmínovci založili své sídlo na Šeré stopě, odkud začali vykonávat svůj plán. Valcaa se neustále nachází po boku Rigy, kterému je naprosto věrný. Oba dva často jezdí do terénu, kde vykonávají svou povinnost.


Díky zkušenostem získaným v elfské armádě je Valcaa schopným bojovníkem, kterého není snadné porazit. Je typický pro své blonďaté vlasy a ostrou mluvu. Nebezpečí magie si uvědomuje podobně jako Riga. Na svých cestách se mu podaří narazit na Gareta Jaxe, kterého si brzy „oblíbí“.

Foto: Spike

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Nejlepší epizody druhé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás