The White Princess (Bílá princezna)
94/100 - 49×

The White Princess(Bílá princezna)

Píše se rok 1485 a válkou zmítaná Anglie má konečně světlejší vyhlídky. Elizabeth si bere Henryho Tudora, což by mělo zemi sjednotit. Nesou se však zvěsti, že princ Richard je naživu a nárokuje si trůn. The White Princess nahlíží na Válku růží z pohledu žen a je volným pokračováním seriálu The White Queen.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jacob Collins-Levy (Jindřich VII.), Michelle Fairley (Markéta Beaufortová), Jodie Comer (Alžběta z Yorku), Essie Davis (Alžběta Woodvillová), Rebecca Benson (Maggie), Patrick Gibson (Perkin Warbeck), Vincent Regan (Jasper Tudor), Joanne Whalley (Markéta Burgundská)

Jasper Tudor

Jasper Tudor

Jindřichův strýc, který mu pomohl dobýt anglický trůn.

Sezóny 1
2017 - 2017


Jasper Tudor, vévoda z Bedfordu a hrabě z Pembroke, pocházel ze šlechtické tudorovské rodiny ze severního Walesu. byl synem bývalé královny Kateřiny z Valois, vdovy po Jindřichovi V.
Po smrti svého bratra Edmunda vzal pod ochranu jeho ženu a svého synovce Jindřicha, kterého pomáhal vychovávat. Díky Jasperovým znalostem válečných strategií a zdatnosti v boji se Jindřichovi po letech podařilo uchvátit anglický trůn. I poté mu Jasper stál po boku jako dobrý rádce.Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama