The White Princess (Bílá princezna)
94/100 - 49×

The White Princess(Bílá princezna)

Píše se rok 1485 a válkou zmítaná Anglie má konečně světlejší vyhlídky. Elizabeth si bere Henryho Tudora, což by mělo zemi sjednotit. Nesou se však zvěsti, že princ Richard je naživu a nárokuje si trůn. The White Princess nahlíží na Válku růží z pohledu žen a je volným pokračováním seriálu The White Queen.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Jacob Collins-Levy (Jindřich VII.), Michelle Fairley (Markéta Beaufortová), Jodie Comer (Alžběta z Yorku), Essie Davis (Alžběta Woodvillová), Rebecca Benson (Maggie), Patrick Gibson (Perkin Warbeck), Vincent Regan (Jasper Tudor), Joanne Whalley (Markéta Burgundská)

Perkin Warbeck

Perkin Warbeck

Syn vlámského finančníka nebo dlouho ztracený syn krále Eduarda IV. a Alžběty Woodvillové?

Sezóny 1
2017 - 2017


Král Eduard zemřel, když bylo princi Richardovi pouhých 9 let. Po jeho smrti byl Richard spolu se svým starším bratrem Eduardem přemístěn do Londýnského Toweru. Než mohlo dojít na korunovaci mladého krále, byly všechny děti Eduarda IV. a Alžběty Woodvillové prohlášeny za nelegitimní a princové Tower živí již neopustili. Perkin Warbeck, alias princ Richard ale tvrdí, že než byl poslán za svým bratrem do Toweru, byl vyměněn za jiného hocha a on sám tak smrti unikl. Richard pak utekl do Burgundska, kde čeká na svou příležitost zmocnit se trůnu.Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HermiJ

Hodně přesvědčivý hoch.

čestný člen redakce
28.5.2017 | 13:53:57

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama