Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Budoucnost Torchwoodu je velmi nejistá, říká John Barrowman

Budoucnost Torchwoodu je velmi nejistá, říká John Barrowman

V novém rozhovoru pro irský informační server rte.ie se představitel kapitána Jacka Harknesse John Barrowman konečně vyjádřil k možnému vzniku páté řady seriálu Torchwood. Moc nadějí ale fanouškům nedává:

0 0
6.11.2011

„Kdybychom měli nějaké pauzovací tlačítko, právě teď bychom ho zmáčkli, protože absolutně nevíme, co teď bude. Osobně bych se na nové sérii velmi rád podílel a kapitána Jacka budu hrát tak dlouho, dokud se to po mě bude chtít, ale všechno je teď velmi nejisté a jakýkoliv další vývoj je mimo naši kontrolu.“

Ve stejném rozhovoru se pak herec rozpovídal například i o tom, že vzhledem ke směru, jakým se Torchwood poslední roky ubírá, by jako další jeho pokračování uvítal i celovečerní film, do kterého by, pokud by měl vzniknout, velmi rád dostal i bývalého představitele hlavní role seriálu Doctor Who Davida Tennanta (vzhledem k tomu, že tato postava cestuje časem, by její návrat na obrazovky teoreticky neměl být problém, aktuálně však tuto roli v seriálu ztvárňuje Matt Smith).

Pokud jsme vás touto zprávou o budoucnosti Torchwoodu zrovna nepotěšili, nezapomínejte, že v podobné stázi byl celý seriál už v roce 2009 po minisérii Children of Earth, na kterou nové epizody navazovaly až po dvou letech. Pokud však i tak potřebujete trochu rozveselit, nedávno jsme na našem webu věnovaném seriálu Doctor Who uveřejnili speciální video s Johnem Barrowmanem, Davidem Tennantem a Catherine Tate, věnované „královskému“ tvůrčímu duu Russellu T Daviesovi a Julie Gardner.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama