Torchwood Budoucnost Torchwoodu je velmi nejistá, říká John Barrowman

Budoucnost Torchwoodu je velmi nejistá, říká John Barrowman

Budoucnost Torchwoodu je velmi nejistá, říká John Barrowman

V novém rozhovoru pro irský informační server rte.ie se představitel kapitána Jacka Harknesse John Barrowman konečně vyjádřil k možnému vzniku páté řady seriálu Torchwood. Moc nadějí ale fanouškům nedává:

0 0
6.11.2011

„Kdybychom měli nějaké pauzovací tlačítko, právě teď bychom ho zmáčkli, protože absolutně nevíme, co teď bude. Osobně bych se na nové sérii velmi rád podílel a kapitána Jacka budu hrát tak dlouho, dokud se to po mě bude chtít, ale všechno je teď velmi nejisté a jakýkoliv další vývoj je mimo naši kontrolu.“

Ve stejném rozhovoru se pak herec rozpovídal například i o tom, že vzhledem ke směru, jakým se Torchwood poslední roky ubírá, by jako další jeho pokračování uvítal i celovečerní film, do kterého by, pokud by měl vzniknout, velmi rád dostal i bývalého představitele hlavní role seriálu Doctor Who Davida Tennanta (vzhledem k tomu, že tato postava cestuje časem, by její návrat na obrazovky teoreticky neměl být problém, aktuálně však tuto roli v seriálu ztvárňuje Matt Smith).


Pokud jsme vás touto zprávou o budoucnosti Torchwoodu zrovna nepotěšili, nezapomínejte, že v podobné stázi byl celý seriál už v roce 2009 po minisérii Children of Earth, na kterou nové epizody navazovaly až po dvou letech. Pokud však i tak potřebujete trochu rozveselit, nedávno jsme na našem webu věnovaném seriálu Doctor Who uveřejnili speciální video s Johnem Barrowmanem, Davidem Tennantem a Catherine Tate, věnované „královskému“ tvůrčímu duu Russellu T Daviesovi a Julie Gardner.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Reklama

Reklama