Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Torchwood: Web of Lies

Torchwood: Web of Lies

Americká stanice Starz vydává ve spolupráci s BBC Worldwide speciální motion-comic s tématem Zázračného dne – a to po deseti tříminutových miniepizodách vždy mezi jednotlivými díly čtvrté řady. O čem tato minisérie je a co z pozadí Zázračného dne odkrývá?

0 0
1.9.2011

Jak jsme vám přiblížili již v jedné ze starších novinek, Web of Lies je série deseti speciálních interaktivních motion-comic miniepizod ze světa Torchwoodu, které stanice Starz vydává pro iTunes App Store. Samotný příběh Web of Lies pak sleduje dvě základní dějové linie:

V první linii sledujeme současný příběh Holly Mokri (Eliza Dushku), jejíž bratr odhalil spiknutí na pozadí Zázračného dne, za což byl následně nájemnými zabijáky „zařazen“ do první kategorie. Holly se tak nyní snaží přijít na to, co její bratr okolo Zázračného dne vlastně odhalil, a tedy i kdo za ním stojí.

Druhá dějová linie se odehrává v roce 2007 (první série Torchwoodu), kde Jack a Gwen pronásledují (zdánlivě) mimozemského humanoida, načež je však Jack z ničeho nic unesen. Kdo se ho zmocnil a jak to souvisí s událostmi Zázračného dne, které nastanou až o čtyři roky později?

V rámci Web of Lies vydala Starz dvě krátká videa představující Gwen a Holly. Mimo toho a k tomu i hned první epizody, kterou najdete na konci tohoto článku, však zbylé díly Web of Lies oficiálně vychází skutečně pouze pro iTunes. Pokud vám ale nevadí horší kvalita, následující epizody můžete zhlédnout i na YouTube, a to například zde.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /1

Domican

nefunguje video

19.2.2021 | 21:55:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama