Torchwood Torchwood: Web of Lies

Torchwood: Web of Lies

Torchwood: Web of Lies

Americká stanice Starz vydává ve spolupráci s BBC Worldwide speciální motion-comic s tématem Zázračného dne – a to po deseti tříminutových miniepizodách vždy mezi jednotlivými díly čtvrté řady. O čem tato minisérie je a co z pozadí Zázračného dne odkrývá?

0 0
1.9.2011

Jak jsme vám přiblížili již v jedné ze starších novinek, Web of Lies je série deseti speciálních interaktivních motion-comic miniepizod ze světa Torchwoodu, které stanice Starz vydává pro iTunes App Store. Samotný příběh Web of Lies pak sleduje dvě základní dějové linie:

V první linii sledujeme současný příběh Holly Mokri (Eliza Dushku), jejíž bratr odhalil spiknutí na pozadí Zázračného dne, za což byl následně nájemnými zabijáky „zařazen“ do první kategorie. Holly se tak nyní snaží přijít na to, co její bratr okolo Zázračného dne vlastně odhalil, a tedy i kdo za ním stojí.


Druhá dějová linie se odehrává v roce 2007 (první série Torchwoodu), kde Jack a Gwen pronásledují (zdánlivě) mimozemského humanoida, načež je však Jack z ničeho nic unesen. Kdo se ho zmocnil a jak to souvisí s událostmi Zázračného dne, které nastanou až o čtyři roky později?

V rámci Web of Lies vydala Starz dvě krátká videa představující Gwen a Holly. Mimo toho a k tomu i hned první epizody, kterou najdete na konci tohoto článku, však zbylé díly Web of Lies oficiálně vychází skutečně pouze pro iTunes. Pokud vám ale nevadí horší kvalita, následující epizody můžete zhlédnout i na YouTube, a to například zde.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

Domican

nefunguje video

19.2.2021 | 21:55:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Reklama

Reklama