USA | 2008 | Ukončeno
7 sezón |
HBO
| 50 minut
Netflix
| Max
Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.
Obsazení:Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),
(více)Stephen Moyer s Annou Paquin můžou slavit – tedy pokud jim to jejich dvě nové ratolesti dovolí. Včera se jim totiž narodila jejich očekávaná dvojčátka. Potvrdil to dnes časopis People, který také uvedl, že se oběma hercům a manželům obě miminka narodila ještě pár týdnů před původním termínem. Je vidět, že herci si své soukromí tedy řádně střeží, neznáme zatím ani pohlaví dětí a ani jejich jména. Každopádně čerstvé mamince a nyní již čtyřnásobnému tatínkovi gratulujeme!
Zdroj: HBO
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
Diskuze /6
JahVodka123
Gratulujem a hlavne už natáčajte nové diely ! :D
Sonika
Špatně jste to přeložili :) porodila včera ráno a o pár týdnů dřív :) jakože předčasný porod ;)
iHyi čestný člen redakce
Pardooon, jsem asi ještě spal, když jsem to psal :D Opraveno :)
Zizas
:) jeee :) Gratulujem im..
skylark
congrats to em :)
Jake
Hustej obrazek :-)