True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Benedict Eggs Talley

Benedict Eggs Talley
Sezóny 1
2009 - 2009

Hraje: Mehcad Brooks

Mladý a pohledný černoch je svěřenec Maryann v její vile. Je jí skrz naskrz oddaný, protože mu stejně jako Taře pomohla Maryann dostat se z těžkého období svého života, žije u ní dobrovolně a neutší, kým vlastně jeho „druhá matka“ je. Zamiluje se do Tary, následně je ovládán Maryanninou temnou mocí a páchá v Bon Temps zvěrstva, aniž by si to na druhý den pamatoval. Láska těch dvou však skončí příliš brzy, když Eggs napadne Andyho a Jason ho zastřelí, aby svého kamaráda ochránil.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama