True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Claudine Crane

Claudine Crane
Sezóny 3
2010 - 2012

Víla Claudine je vílí kmotrou Sookie. „Objevila se“ už v první sérii, kdy Sookie dodala zvláštní sílu a ona se tak mohla zbavit páru, který ji ohrožoval na životě. Celý život Sookie chrání, objevila se ale až ve třetí řadě, kdy Sookie upadla do krátkého kómatu a octla se ve vílím světě, díky čemuž Sookie odhalí svůj pravý původ. Na konci třetí řady zavede Claudine Sookie do vílího světa, z něj ale Sookie uprchne a Claudine se pro ni vrátí ještě jednou, přemlouvá ji k návratu zpět, zabije ji ale Eric.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama