True Blood (Pravá krev) Promo k finálové epizodě

Promo k finálové epizodě

Promo k finálové epizodě

Kdo zemře a kdo přežije? Kdo bude spasen a kdo zatracen? Kdo se změní v upíra a kdo v hromadu krve? Příští týden nás čeká poslední epizoda šesté řady. A slibuje napínavou podívanou.

1 0
12.8.2013

Thumbnail Play icon

Diskuze /27

Lill

No nejako špeciálne ma to nenavnadilo :D Preto ma ani tak moc netrápi, že odchádzam preč a finálovú epizódu si budem môcť pozrieť až za 3 týždne.

12.8.2013 | 18:15:29
Domuna

Na to, jak se to ze začátku docela rozjelo, tak to poslední tři díly docela pokazily. A promo na finále mě taky nenalákalo. Škoda.

12.8.2013 | 19:50:12
nemco8lk

Mě se finále líbí. Sice to rozbíjení True:Blood bylo takový nic moc, ale těším se, jak zakončí Sookie a Warlowa, jsem zvědavá jestli ze Sookie bude upír-víla, byl by to rozhodně skvělý zvrat a super změna pro příští série…

12.8.2013 | 19:59:57
nemco8lk

Akorát jsem nepochopila ten konec předposledního dílu, kdy Eric odletěl. To prostě chce na čas odejít nebo se hodlá zabít jako Godric?

#5 Mitchie*
12.8.2013 | 20:00:38
Mitchie*

#4 nemco8lk: doufám že jen potřebuje čas aby se ze vším vyrovnal ..

12.8.2013 | 21:05:53
fair-y-tale

teda fakt.. taky mě to nějak nenalákalo. V podstatě jediný, co mě teď zajímá, je Sookie a Ben, ale jak je tak znám, jsou schopní odpověď na otázku co bude nakousnout a nedopovědět.. JInak nic moc.. přemýšlím, že už bych se na to po tomhle díle mohla přestat koukat:-)

12.8.2013 | 22:05:46
Jacques_de_Molay

Musím to napsat, již nemůžu dále mlčet. Poslední tři díly byly až na pár světlých okamžiků naprosto nudné, suché a celkově mi přišly bez šťávy. Nic podstaného se nestalo (kromě samozřejmě na pár vyjímek – Nora apod.). Jinak se vlastně skoro nic nestalo. Další věc, která mě zklamala je Warlow. Čekal jsem nějakého „ancient, powerful vampire“ a dostal jsem ukňouraného, zamilovaného vílo-upířího hybrida, který se sice v prvních pár dílech zdál jako celkem „badass“ postava, tak se v posledních dílech (které mimochodem strávil připoutaný k soše v jiné dimenzi) pro mě stal naprosto postradatelnou postavou. Opravdu jsem od této postavy čekal hodně a zezačátku serie to vypadalo, že se moje naděje vyplní, ale bohužel. Kdo mě mile překvapil byl Eric, jež se opravdu v posledních dílech stal opravdu upírem na cestě za krvavou pomstou a skutečně ji vykonal bez servítek. Jeho běsnění bylo to, co jsem si představoval, že předvede Warlow. Bill se v této serii vybarvil celkem dobře na to, že v minulé serii byl nesnesitelný (alespoň v druhé části 5. serie). O zbytku serie se ani nevyjadřuji (Alcide se mi totálně zhnusil svým jednáním, Sam mě pěkně štve a doufám, že seriál opustí, Sookie by se měla změnit učes a začít se chovat normálně (popravdě mě hodně zajímá, jestli se stane hybridem jako Warlow), Bellfleurovic rodinka taky není žádná výhra (linka s Andym a jeho dcerami je vtipná a zajimavá, ale Terryho příbeh (a díkybohu ukončený) byl hrůza už v předešlé serii a jeho pohřeb byla fraška, kterou mohli autoři klidně vypustit a nic by se nestalo). Takže asi tak. P.S. Jsem zvědavý na finále, ale nevidím to moc dobře, protože seriál po skvělém rozjedu (prvních 5 epizod bylo skvělých) upadá do letargie a opravdu zvažuji, jestli budu ve sledování seriálu pokračovat další serii.

#10 mynonka
12.8.2013 | 22:31:23
Rafi

Nic moc teda promo.. Jestli Warlow neudělá ze Sookie upíra a ona se zas nějakým zázrakem ze všeho vyvlíkne, tak se na to vykašlu :( Byla bych teda mnohonásobně radši, kdyby za prd stálo prvních 5 epizod, ne těch posledních 5 :) A taky jsem očekávala, že když je Warlow starší než třeba Godric, Russel apod., že bude jeho postava taky o to kvalitnější.. I Steve Newlin měl v týhle sérii víc projevu než on :D A taky mě zajímá, kdy přijde ta hrozná řež, jak tam umírají některé z klíčových postav – Steve Newlin, psychař, Terry a Overlark mi teda nepřišli jako velké oběti, na finále se podívám, ale jestli to bude tak špatný, jako epizoda 9, tak nevim co budu dělat :/

12.8.2013 | 23:15:59
Stolid

Mám stejný názor jako vy, u posledních epizod jsem se dokázala jenom smát, takové frašky! Nicméně každá série je o něčem jiném, takže v koukání budu pokračovat. Ale Sookie už by měla být upír, slíbila to! A podle jejích keců: „Já sliby plním!“ i ona se musí stát upírkou, nebo hybridem, jak říkáte vy! Knížky jsou pěkně trapné, 12 dílů a Sookie pořád není upír, přesto vypila litry krve od upíra Billa a Erica. Doufám, že poslední knižní díl bude Sookie upírka!

13.8.2013 | 1:02:38
mynonka

#7 Jacques_de_Molay: Myslím, že si Warlowa tvůrci seriálu „odklidili“ do jiný dimenze, aby se jim nikam nepřipletl a využijou ho až v další sérii. A tam bych řekla, že se už rozjede naplno :)

#13 Jacques_de_Molay
13.8.2013 | 8:30:31
mynonka

Mě spíš štve, že Jason nezabil tu blonďatou uřvanou kravku. Řekla bych, že se mu to vrátí…

13.8.2013 | 8:32:12
danielik

Čakám na nejakú akciu s Warlowom. Najmocnejšie stvorenie na svete už niekoľko epizód len vysedáva na cintoríne a fňuká o láske k Sookie. Tá dúfam neskončí s polepšeným Billom alebo s polepšeným nudným Alcidom. Eric má byť v poslednej časti, ale asi len na chvíľu a ktovie, či to nebude len nejaký sen.

13.8.2013 | 9:50:48
Jacques_de_Molay

#10 mynonka: S tím odklizením máš možná pravdu, ale nechápu, proč z něho museli udělat ufňukánka na hřbitově. V minulé serii nám byl představen jako mocný upír, který bude chtít Sookie za každou cenu a co jsme dostali? Zpočátku to vypadalo zajimavě (uklizení Nialla do jiné dimenze, vyvraždění víl v klubu…) a pak zničeho nic zůstal půlku serie v jiné dimenzi spoutaný na hřbitově a básnil o tom, jaký je život pes, že na Sookie čekal celá milenia apod. Herec je mi sympatický, ale postava mě začiná nudit a štvát. Pokud se to v další serii nezmění a Warlow neukáže svoji pravou, drsnou upíří část, tak ztrácím víru ve scénaristy.

#14 danielik
13.8.2013 | 11:08:34
danielik

Keď Warlow vystrašil Sookie v kúpeľni vyzeral desivo .Bolo to tým, že bol vtedy v inej dimenzii? Vyzeral ako úplne odlišná postava od tej, čo vidíme teraz. Nechápem. Možno teraz ukáže svoju pravú tvár, ak si to Sookie s tým sobášom rozmyslí. Už by bolo načase#13 Jacques_de_Molay:

#15 Jacques_de_Molay
13.8.2013 | 14:18:58
Jacques_de_Molay

#14 danielik: Přesně o tom mluvím! V předešlé serii jsem to pochopil tak, že Warlow bude nějaký hlavní záporák serie a ono se z nějak stalo všichni víme co. Třeba se v poslední epizodě stane konečně drsným upírem bez servítek jeslti ho Sookie odmítne. Bylo by to zajimavé, ale zároveň by bylo zajimavé kdybychom viděli Sookie jako vílo-upíři hybridku. Jsem zvědavý, co si na náš scénáristi připraví v poslední epizodě.

13.8.2013 | 15:48:39
danielik

Tiež som zvedavá, dúfam, že v sedmičke bude Eric, pretože to by bola pre seriál a mnohých fanúšikov veľká rana. Ešte som rozmýšľala, že možno Warlow bude chcieť Sookie uniesť alebo unesie a to by mohlo pokračovať v sedmičke. Ale zrejme do toho fairylandu príde nejaká záchranná čata.15]

13.8.2013 | 21:14:08
zmija123

Ja dúfam, že je to od Warlova finta na oklamanie Sookie. Zistil že Sookie ochranuje slabých tak sa z neho stal chudáčik prenasledovaný po tisícročia výčitkami svedomia zo zabíjania ľudí. Chcela ho predsa zabiť a dosiahol to, že ho ochranuje, skýva, dáva mu vlastnú krv, mala s ním sex / nebehá rovno s ochranou – upíri nemôžu mať deti/ takže je možno s ním tehotná a v podstatne mu slúbila že bude jeho hybridná manželka. Takže ak je to tak – tak klobúk dole. Warlow nemal žiadne výčitky z vyvraždenia vílieho klubu na začiatku série, svojho klanu ani rodiny dá sa povedať , že zabíja na počkanie. Myslím , že vo finálovej časti pri nejakom svadobnom obrade zmení Sookie na hybrida a potom začne boj o Sookie s Billom, Erikom a možno sa tam podla proma zamotá aj ten vlkodlak. Spoznal konkurenciu a Bill aj Erik si myslia ,že ho môžu ľahko premôcť, alebo ovládnuť. Prečo by mal byť slabý upír veď je najstarší žijúci upír na svete a dokázal zabiť aj svoho stvoriteľa Lilit – neovládala ho. To z ovládaním zo strany Billa je podľa mňa len lesť – využil to na presvečenie Sookie. Lilit ho nikdy neovládla a mladý úpír Bill s trochou jej krvi to zládne ľavou zadnou ? Séria podľa mňa skončí zúriacov Sookie ako hybridom, monštrom Warlowom a bojom o nadvádu nad úpirami. Namajú vodcu aj o autority prišli. Kdo bude nový vodca?

#19 galadriel2
14.8.2013 | 12:43:50
Mitchie*

Prosím o doplnění informací v rubrice herci :)

14.8.2013 | 18:01:43
galadriel2

#17 zmija123: to je k zamyšlení :)

14.8.2013 | 23:44:04
chilli7

Připadá mi, že jste tady skoro všichni rozmazlení a pěkně zparchantělí. Tohle je naprosto úžasná série! Pokud půlku dílu přetáčíte, nechápu, proč na to vůbec koukáte. To musí být každá scéna postříkaná krví a plná adrenalinu? O čem by to pak bylo? Taky se musí vyprávět příběh, ne? Ta úchylně zábavná brutalita je koření, ne důvod, proč na to koukáme. Rozloučení s Terrym bylo krásné a skvěle propojené s tou druhou Sarah-Jasonovou dějovou linií. Zasloužil si to, hodně mě to dojalo. Zkrátka mě lidi štvete, jak tu nadáváte. True Blood je nuda? Kde žijete? Já mít jen z poloviny život jako Sookie, jsem už někde v (ne)dobrovolné izolaci… Warlow je skvělá postava. Pokud po něm pořád chcete, aby byl zabijáckou bestií, uvažujete jako upíří mimina. Zkuste si tu být 6000 let a pochopíte, co je smysl života. Vraždění a diktátorství to bude těžko. Tisíce let v samotě, vidět všechny ty hrůzy, co tu lidi dělali, tak jediné, po čem toužím, je mít po boku někoho, kdo mi udělá život trošku příjemnější a optimálně žít někde daleko od lidí. To už jste zapomněli na Godrica? Zkrátka ne, opravdu si nemyslím, že se přetvařuje. Na co by mu to asi bylo? Vždyť od Sookie nic nepotřebuje. Jo, baví mě ještě uvažovat takhle čistě a naivně a věřit, že jediné, pro co žije, je láska k Sookie. Nebo spíš k tomu ideálu, co si za ta léta vysnil a naplánoval. A klobouk dolů před jeho trpělivostí. Jedna věc mi z poslední epizody ale vrtá hlavou. Jak se Bill dostal k ostatním do „white circular room“. Pokud se tam dostal, tak je všechny mohl rovnou odvést pryč, schovat před Sluncem v té budově, kde řádili ostatní upíři. Nemusel se hned nechat vysávat a dělat z nich o level lepší upíry, co si můžou mašírovat ve dne v noci. Ale předpokládám, že to bylo scénaristicky potřebné…:-) Vím, že všichni lžou, ale Warlowovi věřím. A klidně se mi po neděli můžete vysmát, že jsem mu naletěla:-) (pokud na to získáte právo;-) PS: Eric by se měl radši hodně rychle vrátit (pokud nejsou producenti sebevrazi)…

#22 Chikina #24 Pepe891 #27 DixiePixie
15.8.2013 | 20:59:35
zmija123

Warlowa nie je možné porovnávať s Godrikom. Godrik skoro nepil krv, bol dobrý k ľudom aj upirom, snažil sa ich presvedčiť o možnom vzájomnom spolunažívaní. Vysvetlovať – bol schopný obetovať sám seba za iných. Zato Warlow len prišiel a hneď sa nakrmil na nejakých ľudoch, potom sa od Sookie dozvedel o vílom bare a čo spravil dobráčisko? Chytil si jednu vílu a tochu sa napil? Nie – rovno ich vycucal k smrti / zvyčajne bolo v podniku tak okolo 30 víl. Klamal svojej tzv. láske do očí atď. Ale aj s iného súdku Sookie nie je taká sprostá ako si Warlow myslí. Podľa mna vie čo je Warlow zač a tými okolkami sa snaží mať lepšiu pozíciu v ich vzťahu. Však ani ona už nechce byť slabá, bezmocná – stále niekým využívaná. Podľa mňa chce byť hybridom -mať možnosť byť silná aj chodiť von za slnka. A priznajme si má slabosť pre zlých chlapcov.

15.8.2013 | 23:31:36
Chikina

#20 chilli7: Skvěle řečeno. Dost mě zaskočilo, že lidem vadil Terryho pohřeb. Byl naprosto krásný a ten kontrast s hlavním příběhem byl skvělej. Jedna linka byla masakr a v druhý se oplakávala smrt jednoho člověka a nakonec „life matters“, obě linky se spojily. Terry si takovejhle odchod zasloužil. Byl tu s náma od první epizody a všechno co byste mu dali je poslední scéna, kdy vykrvácí v náručí svý ženy u popelnic? No, to je teda hezký. Já teda v seriálu občas nějaký emoce chci a ne jen lítající končetiny. Warlow…s ním opravdu nevim. Každopádně je skvělý, že ho neudělali černobílýho. Jak se z něho v minulý sérii snažili udělat velkýho padoucha tak sem se bála, že to bude další upír kterej příde a začne vraždit společně s vykřikováním MINE! ale místo toho máme upíra s bohatou osobností a historií. Tuhle sezónu mám moc ráda. Podle mě druhá nejlepší po trojce.

16.8.2013 | 0:18:37
RichardSpitzer

Zvláštní díl, ale mě se docela líbil. Kdyby to bylo jen o pohřbu Terryho, byla by to nuda, ale myslím, že se tvůrcům ten kontrast poklidného venkovního pohřbu (všimli jste si, že v těch amerických filmech je na pohřbu venku vždycky pěkně – nikdy neprší, nesněží, nefouká vítr :-) a masakru v upířím táboře, kdy létaly vzduchem utržené penisy a šlapalo se na hlavu, docela povedl :-). Erik opět bodoval.

Terry sice od začátku v seriálu byl, ale upřímně řečeno to jeho fňukání nad válkou někdy dokázalo jít na nervy, i když věřím, že ti, co tam byli, to asi opravdu neměli jednoduché, ani po návratu. Nicméně – a krásně to z toho 9. dílu vyznělo – když tak dojemně brečel, jakou to má krásnou rodinu, proč se pak nechal zabít??? Sorry, ale já sebevraždy jako únik ze srabu neuznávám.

Zklamalo mě, že přežila ta hrozná Sarah (zase asi oslí můstek pro další sérii), ale na druhou stranu jsem nevěřil, že by ji Jason jen tak popravil, to mi na něj nesedělo. Spíš jsem čekal že ti upíři vylétnou tou střechou a rozsápou ji.

16.8.2013 | 9:43:01
Pepe891

#20 chilli7: Z úvodom súhlasím (pokiaľ niekto pretáča pol epizódy je to divné) ale čo sa týka Terryho.Máš pravdu pohreb bol pekný aj emotívny a obohatil sériu ale kladiem si otázku bol Terry pre seriál True Blood tak významní aby jeho pohreb trval pol Epizódy.(podla mňa nie,bol jednoznačne najmenej výrazná postava z úvodu seriálu).

Porovnávať Godrica a Warlova to si robíš srandu nie? Godric bol úchvatná postava čo dokazuje to že aj keď hral len v 3 epizodach (+flashbecky a ako duch) vsetci si ho pamätajú a nik proti nemu nič nemá.Mne skôr pripomína Billa (nedôveryhodný,ľu­tujúci sa a pokrytecký) a vôbec nie ako 6000 rokov skúsený upír.Ale 3/4 (a možno aj viac) fanúšikov ho zeru (ale ja teda ani náhodou) tak to robí asi dobre.

16.8.2013 | 16:13:58
fanta2pomeranc

Už by fakt mohl někdo utrhnout hlavu Warlovi, ten je tak nudnej. Cekala jsem super staryho charismatickyho upira a dostala jsem uslinatnyho troubu. Skoda… Doufam, ze se uz vzpamatoval Alcide…A vyvraz­deni, teda vysvobozeni tabora se docela povedlo. Skoda ze to prokladali tim pohrbem…Co se Erica týče. No, stále je to moje nejoblibenejsi postava (spolu s Pam) ale opravdu ztrací stavu – nerada to rikam, ale ztraci ji oba dva supercharakte­ry...... k Sookie se nevyjadruji, ta je na zabiti od tretiho dilu prvni serie:-D ale na finale se tesim.

17.8.2013 | 16:49:06
fanta2pomeranc

a jeste dodatek: uprime se mi hlavni zapletka teto serie – koncentracni tabor – libila – bohuzel mam pocit, ze ji nejak nedokazali rozvinout. verim, ale ze finale bude super

17.8.2013 | 16:50:59
DixiePixie

#20 chilli7: Souhlasím, lidi jsou rozmazlený. Všechno je baví jen chvíli a pak jim to přijde nudný a bez nápadu. Bych chtěla vidět, jak někdo z těch, kdo nejvíc kritizuje, by vymyslel alespoň jednu zajímavou epizodu – natož pak 6 sérií. Bohužel se člověk nezavděčí každému, ale podle mě 6. série patří k těm nejlepším a scénáristé dělají, co můžou. Vážně nevím, co víc by jste ještě chtěli!

19.8.2013 | 12:30:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E10: Thank You

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky k 7. sérii pro vás překládají @iHyi, @phoebess a Pam.

Titulky překládáme na verze:

True Blood S07E10 HDTV x264 KILLERS
True Blood S07E10 720p HDTV x264 IMMERSE
True Blood S07E10 HDTV XviD FUM

Reklama

Nejkrvavější dárek

Darujte svým oblíbeným upírofilům originální dárek, který jinde nekoupíte. Tričko s Pravou krví za 299 kaček. 

Hlídejte si nás

Narozeniny

Obrázek

Obrázek