Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 52×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Pauza
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


David Lynch o návratu Twin Peaks: Objevily se komplikace

David Lynch o návratu Twin Peaks: Objevily se komplikace

Přestože už loni nalákala stanice Showtime diváky na návrat Twin Peaks ve velkém stylu, zdá se, že ještě není vše vytesané do kamene. Podle Davida Lynche se ještě se stanicí domlouvají na smlouvě.


0 1
16.3.2015

„Opravdu se Twin Peaks vrátí?“ zeptali se nedávno fanoušci Davida Lynche, spolutvůrce kultovního seriálu, při příležitosti zahájení výstavy jemu věnované v australském Brisbane. Jeho odpověď ale byla znepokojivá. „Nevím. Objevily se komplikace,“ řekl jim.

Mnohé tak skutečně vyděsil, že k návratu do televize nedojde. Podle stránky WelcomeToTwin­Peaks.com je už scénář k pokračování napsaný, ale vyjednávání týkající se smlouvy se stanicí Showtime nejdou úplně podle plánu. Lynch něco takového přiznal i později v jednom z pořadů na stanici ABCNews24.

„Ještě nejsem zpátky, pořád pracujeme na smlouvě, ale svět Twin Peaks a jeho postavy miluji. A myslím, že bude velice výjimečné se do toho světa zase vrátit,“ řekl Lynch 14. března.

Doufejme tedy, že se při vyjednávání nic nezvrtne a že nás nová série tajemného seriálu opravdu v roce 2016 čeká.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav titulků

Epizoda S03E18: The Return - Part 18

en100%
DOKONČENO

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!