Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Do Městečka Twin Peaks přijedou Naomi Watts a Tom Sizemore

Do Městečka Twin Peaks přijedou Naomi Watts a Tom Sizemore

Zatímco o tom, že si spolutůvrce seriálu David Lynch znovu zahraje agenta FBI Gordona Colea, se jen spekuluje, o dvou nových postavách už je jasno. V nové řadě Twin Peaks se objeví hvězda hororu Kruh nebo seržant z „vojína Ryana“.


5 0
7.2.2016

K nejméně šesti novým postavám se v pokračování Twin Peaks, které uvidíme v roce 2017, přidají další dvě. V osmnáctidílné třetí řadě se objeví herci Naomi Watts a Tom Sizemore, jak uvádí web Deadline.

(Naomi Watts v hororu Kruh. Foto: Dreamworks)


Naomi Watts je známá například z hororů Kruh a Kruh 2, kde si zahrála hlavní roli Rachel, ale v nedávné době se objevila například ve filmu Birdman, diváci ji znají z King Konga a s Davidem Lynchem se už setkala v jeho Mulholland Drive. Tak jako u dalších nově obsazených herců do pokračování seriálu, ani u Naomi Watts zatím nevíme, jakou postavu bude hrát.

(Tom Sizemore v seriálu The Red Road. Foto: Sundance)

Jinak tomu není ani u Toma Sizemorea. Toho dobře znají i televizní diváci. Chvíli si zahrál v Hawaii Five-0, nedávno pak v dramatu The Red Road. Přehled všech známých herců v pokračování Twin Peaks si můžete prohlédnout přehledně v naší tabulce.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!