Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
98/100 - 49×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), David Duchovny (Denise Bryson), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Sheryl Lee (Laura Palmer), Frank Silva (Bob), Michael Ontkean (Harry S. Truman)


Do Twin Peaks se vrací Audrey. Uvidíme i Diane?

Do Twin Peaks se vrací Audrey. Uvidíme i Diane?

Dvě herečky nedávno oznámily účinkování v pokračování Městečka Twin Peaks. Jednou z nich je fanouškům dobře známá Sherilyn Fenn, tou druhou je zase Laura Dern, kterou diváci znají například z Jurského parku.


8 0
11.1.2016

Herečka Sherily Fenn – osudová dívka z Městečka Twin Peaks Audrey Horne – oficiálně potvrdila svůj návrat do pokračování seriálu, které uvidíme v příštím roce. Nedávno ji fanoušci mohli vidět například v seriálu Ray Donovan a chystá se také do šesté řady Shameless. Návratem do seriálu doplnila už nejméně šest svých starých kolegů.

Kromě ní se za záhadami v nové řadě vydá i herečka Laura Dern, dvakrát nominovaná na Oscara a držitelka Zlatého glóbusu za roli v seriálu Enlightened. Laura Dern dlouhodobě spolupracovala se spolutvůrcem seriálu Davidem Lynchem (například hrála v jeho filmech Blue Velvet, Wild at Heart či Inland Empire). Do Městečka Twin Peaks přichází jako zatím neznámá postava beze jména. Spekuluje se ale o tom, že by mohla hrát Diane, k níž agent Cooper promlouvá ve svých nahrávkách.

(Laura Dern v seriálu Enlightened. Foto: HBO)

Další vývoj v obsazení pokračování seriálu pro vás budeme i nadále sledovat.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!