Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 73×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

Audrey Horne

Audrey Horne

Dcera vlivného obchodníka

Sezóny 3
1990 - 2017

Roky 1990–91:

Audrey je dcera Benjamina Horna, podnikatele, kterému prakticky patří polovina města. Se svým otcem má komplikovaný vztah, kvůli kterému často jedná proti otcovým představám a chová se nepředvídatelně. V důsledku toho je považována za problémovou. V charakteru Audrey je ale ve skutečnosti mnohem více, což se průběhem seriálu ukazuje. Je obklopena charakteristickou atmosférou (která se ukazuje například během jejího zvláštního tance). Po příjezdu agenta Coopera do města je jím Audrey okouzlena a rozhodne se na vlastní pěst vyšetřovat Lauřinu smrt, aby dosáhla jeho uznání. Toto vyšetřování ji ale zavede do nebezpečných míst, která se mimo jiné týkají i jejího otce.

Rok 2017:

Audrey má figurovat i ve třetí řadě seriálu, na její návrat ale zatím stále čekáme.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

Snaživá a v jádru asi dobrá dívka, ale děsně mě vytáčela. Je tak strašně povrchně prvoplánovitě ženská a sexy, že to je nesnesitelný. Schématičtější postavu aby v TP pohledal.

27.1.2021 | 20:06:35

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů