Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 73×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

James Hurley

James Hurley

Student střední školy v Twin Peaks a vášnivý motorkář

Sezóny 3
1990 - 2017

Roky 1990–1991:

James Hurley je student střední školy v Twin Peaks. James byl tajným milencem Laury (Laura chodila s Bobbym), a proto ho její smrt hodně zasáhla. Vyrovnat se s žalem mu pomohla jeho kamarádka Donna, se kterou později začal chodit. James žije se svým strýcem Edem a tetou Nadine. James má lehké problémy se ženami, což se ukáže v průběhu seriálu. Je ovšem také vášnivý motorkář, proto ho nejčastěji vidíme na jeho motorce značky Harley-Davidson 1975 Electra.

Rok 2017:

V současné době se po nehodě na motorce vrátil do Twin Peaks. Vidíme ho spolu s Shelly Johnson v roadhouse baru Bang Bang. V seriálu ho ztvárnil James Marshall. Poprvé se objevil v epizodě Pilot

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Terryle

No… hodnej hezkej kluk, co se strašně snaží udělat něco velkýho. Takovej ten prototyp nádhernýho hrdiny, akorát že v sobě nemá ten kus úžasné šílenosti jako Cooper nebo Dáma s polenem. Akorát že já mu to nějak nežeru. Jedna z těch postav, co mě na TP vlastně dost štvaly.

27.1.2021 | 20:00:28

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama