Twin Peaks (Městečko Twin Peaks)
95/100 - 73×

Twin Peaks(Městečko Twin Peaks)

Kultovní seriál Davida Lynche, který se zaměřuje na jedno na první pohled zcela obyčejné maloměsto. Pokus o odhalení vraždy však vyšetřující a obyvatele Twin Peaks zatáhne do mysteriózního kolotoče a odhalení pravdy, která je skryta hluboko v temnotě.

USA | 1990 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC, Showtime | 42 minut
žánr
Detektivní, Mysteriózní, Thriller
hrají
Kyle MacLachlan (Dale Cooper), Sheryl Lee (Laura Palmer), Michael Ontkean (Harry S. Truman), Mädchen Amick (Shelly Johnson), Frank Silva (Bob), Michael Horse (Tommy "Hawk" Hill), David Duchovny (Denise Bryson),

Norma Jennings

Norma Jennings

Majitelka restaurace Double R.

Sezóny 3
1990 - 2017

Roky 1990–91:

Norma je majitelkou restaurace Double R Diner, které je vyhlášená pro své vynikající koláče a kávu. Pracuje zde spolu se svojí kamarádkou Shelly Johnson a svou práci miluje. Norma je nápomocná druhým – zorganizovala v restauraci projekt Jídlo na kolech, který spočívá v rozvozu jídla nemohoucím. Je vdaná za Hanka Jenningse, který však momentálně pobývá ve vězení. V manželství není šťastná a tajně se schází s Edem Hurleym, majitelem benzinové stanice, do kterého je zamilovaná už od střední školy.

Rok 2017:

I po 26 letech Norma stále pracuje spolu s Shelly ve své restauraci. Zatím nám však nejsou známé další okolnosti z jejího života.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Hudba ze seriálu

Thumbnail Play icon

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů