Under the Dome (Pod kupolí)
78/100 - 224×

Under the Dome(Pod kupolí)

Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Sci-fi
hrají
Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)

Titulky k finálové epizodě seriálu jsou hotové!

Titulky k finálové epizodě seriálu jsou hotové!

Tak a jsme u konce. Dnes vám přinášíme poslední titulky k finále třetí řady a rovněž k celému finále seriálu. Užijte si poslední epizodu, nezapomeňte díl ohodnotit a diskutovat o něm. Zároveň se omlouváme za zdržení vydání titulků.

10 5
29.9.2015

Titulky k poslední epizodě s názvem The Enemy Within můžete stahovat tady. Na překladu k Under the Dome se za tento rok prostřídalo spoustu překladatelů – první dvě epizody přeložil tým z CW v čele s @phoebess, zbývající díly přeložil @Honza95 a @AnnieK998 a u posledního dílu jim ještě vypomohl @Seticzech. Všem překladatelům děkujeme za titulky.

V následujících dnech nás ještě čekají postřehy k finálovému dílu, vývoj sledovanosti třetí řady a také recenze na tuto řadu. V komentářích dejte vědět, jak se vám finálová epizoda líbila a zda jste spokojeni, jak byl děj ukončen.

Zdroj: CBS

Diskuze /4

Monkeyskunk

Gratulace, jen moc nechapu, proc se nemohli schvalit ty titule uz pred tydnem, kdyz vam je kolega poslal. Ale jinak, jak se to rika, heureka ? Nebo halelujah ? Ted nevim, spis to druhy v tomhle pripade :-D

#2 Honza95 #3 tom99
29.9.2015 | 10:12:33
Honza95

#1 Monkeyskunk: Ještě jsem tam prováděl pár úprav (časování, korekce). Jinak bych chtěl poděkovat za trpělivost během několika posledních epizod. Pracovní vytíženost byla na maximu. :D

K 3. řadě – Byla ze všech nejhorší, i když mě epizody sami o sobě stále bavili. Co mě ale nejvíc překvapuje je, že jsem asi jediný, kdo si oblíbil Christine :D

29.9.2015 | 12:49:06
tom99

#1 Monkeyskunk: Ano, za překlad od kolegy si ceníme, nicméně kvůli konzistenci titulků bylo potřeba upravit časování a nějaké zavedené termíny. Titulky se zpozdily, ale za to se omlouváme v článku, bohužel je občas těžké skloubit pracovní život s překládáním titulků…

webmaster
29.9.2015 | 13:30:15
Monkeyskunk

Jooo sak pohoda, ja si jen tak rypnul, ale sem vdecnej, ze to vubec je :) Ikdyz by mozna bylo lepsi konec nevidet a jen si ho domysle, pac to co predvedli, no proste trash a klasicky vetsina otazek zustava nezodpovezena, tudiz opet vychcanej a katastrofalni konec serialu, ktery jako konec vubec nevypada. Tak diky za praci (nejen ted ale na vsech titulkach) a navidenou u nejakeho snad lepe zakonceneho serialu :)

30.9.2015 | 19:20:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama