Westworld S02E10: The Passenger

S02E10: The Passenger

S02E10: The Passenger

Ve finále druhé série míří všechny výtvory i lidé do Dálavy.

cz sk
24.6.2018
1 560 000
1 hodina 32 minut

Scénář: Jonathan Nolan, Lisa Joy
Režie: Frederick E.O. Toye

Foto: HBO

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Iver

Po docela zajímavém konceptu z první série se ze seriálu vyvinula taková blbost, že celá série je vlastně o ničem. Tisíckrát omílané téma nadvlády robotů, vše na efekt, tisíce různých linek a hrátky s časem, protože proč? Protože to by nebylo scifi, kdyby se v tom divák orientoval. Tuhle sérii jsem dokončil jen s odporem a z povinnosti. Další rozhodně nehodlám sledovat. Seriál pro mě skončil docela zajímavou myšlenkou do cca poloviny první série, která by ale stačila na minisérii či delší film. Dál už jen natahování a hraní na strunu mainstream divákům.

26.8.2019 | 4:20:37
Chilka98

Přiznám se, tenhle díl mi zamotal hlavu tak moc, že jsem musel přečíst pár článků a zhlédnout nějaké to video, než jsem vše pobral.. Každopádně díl byl skvělý. No asi se rozloučíme s Westworldem a přivítáme World, snad mi nebude chybět!

20.8.2019 | 17:46:07
choudys

Více zkombinované, ale chápu tvůrce že „vyprávění“ ze strany Bernarda je časově poházené, jinak by byla 2.série více přímočařejší a tím i hodně nudná.Doslova. Potitulková scéna hodně vysvětluje, jen kvůli MiB je celý děj druhé série. A vlastně jeho hledání v 1.sérii taky. A nyní se můžeme vrátit na úplný začátek celého Westworldu :)

17.12.2018 | 13:49:17
dan12345

Super díl, 2. série se rozhodně povedla, avšak na tu 1. trošku ztrácí, a proto bych jí dal 85%

25.11.2018 | 20:35:15
Cihi

tak slozity a pritom takova blbost :)

v prvni serii to melo aspon efekt a Fordovy filozoficky kecy to strasne tahly… tohle tady chybelo

nemit fantasticky hrajiciho Hopkinse… tak katastrofalne dopadne uz mozna i prvni serie

„Děj druhé série patrně tvůrci seriálu vymýšleli až v průběhu jejího natáčení.“ – tento dojem mohu potvrdit i u sebe… kdy jsem si rikal… ze ten konec snad nahodne losovali

24.9.2018 | 17:25:05
memar

Prvá séria skvost, druhá trápny pokus ani sa nepriblížila kvalitou k prvej. No ako býva zvykom u serálov tretia bude ešte horšia ako druhá. Iba že by som sa mýlil a rád.

3.9.2018 | 19:41:00
Robinson

Druhá série nabídla divákům další nálož emocí, akce, ale i nudných scén, u kterých divák neotevíral ústa údivem ale únavou. Maeve nezklamala, s ní mi tlak stoupal o sto šest, bohužel s ní tvůrci šetřili. Muž v černém mne extra neoslnil, dá se říci že vůbec. U další série bych uvítal více zvířecích scén. Celkově hodnotím druhou sérii nadprůměrně. Těším se na třetí sérii, uvidíme, co nám tvůrci nabídnou. 10/10 za finále, 8/10 za druhou sérii.

26.8.2018 | 18:46:50
Jiri007

Dobrý díl, Dolores jak narazí na Williama bylo fakt dobrý, prohodili pár slov a pokračují v cestě, systém parku je fakt zajimavý a Bernardova mysl je fakt zajimavá, škoda Charlotte a Lea ale ten se obětovat nemusel, a jsem zvědav co bude dál s Williamem a kdy se z něj stane výtvor, jinak jsem zvědav jestli Dolores něco provede v podobě Charlotte ve Williamově firmě, tak se těším na pokračování

redaktor
29.7.2018 | 19:11:26
arthurcz

Nepovedla se celá druhá série, proč by se mělo vydařit finále, tohle byl zmar.

13.7.2018 | 20:47:45
slayerrrr

Tak dobrá série a tákhle brakovej závěr.

9.7.2018 | 20:01:42

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Recenze

Druhá série Westworldu očima redaktorů Edny

Druhá série Westworldu očima redaktorů Edny

Pokračování Westworldu jedny nadchlo, druhé zase zklamalo, rozhodně se však kolem něj opět vedly bouřlivé diskuze. Už první série ukázala, že toto komplikované dílo není určeno pohodlnějším divákům a druhá řada šla ještě o kus dál. Jak se našim redaktorům líbila?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Spolutvůrkyně Lisa Joy vysvětluje nejdůležitější okamžiky finále druhé série

Spolutvůrkyně Lisa Joy vysvětluje nejdůležitější okamžiky finále druhé série

V závěrečné epizodě druhé řady jsme se dočkali několika zvratů, které některé diváky značně zmátly. Navíc tu díky nim zbylo hodně otázek pro příští sezónu. Spolutvůrkyně Lisa Joy v následujícím rozhovoru objasňuje některé události z finále.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás