Westworld Westworld byl podle očekávání obnoven pro druhou sérii

Westworld byl podle očekávání obnoven pro druhou sérii

Westworld byl podle očekávání obnoven pro druhou sérii

Komerční televizní stanice HBO vydala oficiální stanovisko, ve kterém potvrdila, že sci-fi western o futuristickém zábavním parku Westworld obnovili pro druhou sezónu. Sága bude pokračovat dalšími deseti epizodami, které však možná uvidíme až v roce 2018.

44 0
14.11.2016

Premiéru druhé série Westworldu neumí přesně odhadnout ani programový ředitel HBO Casey Bloys. „Westworld je velmi ambiciózní projekt. Netuším, jestli ho uvidíme již na podzim 2017 nebo až v roce 2018,“ řekl Bloys portálu The Hollywood Reporter. „Záleží na produkci, protože výroba Westworldu vyžaduje značné úsilí. Nemohu tedy spekulovat, ale pravděpodobně až v roce 2018. Půlhodinovky (HBO obnovila i seriály Insecure a Divorce, pozn. red.) budou již příští rok. Ale máme ještě čas, takže uvidíme.“

Natáčení první sezóny si vyžádalo více než sto milionů dolarů, stanici se to však zatím evidentně vyplácí. Westworld hodnotí kritici velmi pozitivně a co je pro HBO nejdůležitější, sbírá úspěchy u diváků. Ve srovnání s jejími dalšími dvěma úspěšnými seriály Game of Thrones a True Detective je Westworld předběhl v počtu diváků první série.


Radost mají i samotní tvůrci seriálu Jonathan Nolan a Lisa Joy. „Jsme nadšeni, že sága Westworld bude pokračovat příští sezónu. Zdlouhavá cesta na obrazovku udělala z našich talentovaných herců a seriálového personálu jednu velkou rodinu a jsme rádi za privilegium v této zkušenosti i nadále pokračovat. Jsme také vděčni našim úžasným partnerům v HBO, Warner Bros. Television a Bad Robot za jejich neotřesitelnou podporu, představivost a úsilí. Nikde jinde bychom tento seriál prostě udělat nemohli,“ uvedli manželé v oficiálním stanovisku.

Do konce série zbývají ještě tři epizody. Jaké jsou vaše dojmy z toho, že Westworld bude pokračovat druhou sezónou?

Diskuze /10

azoxid

„Tak to jsme nečekali“ :-D každopádně jsem za to rád, herci tam předvádějí skvělé výkony a beztak je příběh tak rozsáhlý, že jedna sezóna by nestačila ani náhodou.

14.11.2016 | 23:58:33
Marcus Flavius

Skvěle :-)

15.11.2016 | 1:08:56
Engeneer

Já teda jsem poměrně překvapený. Potom, co zastavili produkci, aby mohl Nolan vymyslet příběh na 5 let dopředu jsem čekal, že objednávka přijde rovnou na 2–3 série.

15.11.2016 | 8:05:30
Spoock

řekl bych, že objednávku na více sezón si může dovolit stálice jako GoT, ale u velice nákladné novinky jako je Westworld to asi chvíli bude takhle.

15.11.2016 | 9:07:16
barahir

No dali si s tím obnovením na čas.

redaktor
15.11.2016 | 9:42:46
FValek

Promiňte, že otravuju tady, ale koukal jsem na ulozto.cz a všechny sedmé epizody s vloženými titulky jsou na heslo… Nesdělíte mi prosím někdo v soukromé poště to heslo pokud ho víte, popřípadě neumíte tam vložit tu epizodu, aby byla veřejná? Díky moc :)

15.11.2016 | 16:22:29
James "Sawyer" Ford

Hlavně aby s nami nevy*ebali jako s Vinyl.Tam bylo obnoveni pro druhou serii hned od prvniho dilu a puf… Serial zrusen.

#10 Tomi Lee Morpheus
15.11.2016 | 16:23:11
Matěj z Czechie

Paráda na takový majstrštyk si klidně dva roky počkám, na druhou stranu mě to obnovený docela překvapilo, čekal jsem že první sezona bude mít ukončení děj…

#10 Tomi Lee Morpheus
15.11.2016 | 16:40:38
Nymeria the direwolf

Super! :) ale škoda, že až 2018 :D

15.11.2016 | 17:33:30
Tomi Lee Morpheus

predpokladám že #7 James "Sawyer" Ford: zrušia aj toto, lebo to nieje komerčná kaša, ale len výdatná dávka psychopatogénov,(

#8 Matěj z Czechie: áno dej bude riadne ukončený aucelený,
preto druhá séria ak bude, tak bude až o dva roky, lebo nemajú nič na paieri.

a hlavne čo by ako bolo v druhej sérii? skynet? crosower s terminatror 6?-) návrat na zem?

hold moja predstavivosť je nula celá nula,) takže vsadím 1€, že mám pravdu.

15.11.2016 | 21:59:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E08: Crisis Theory

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Westworld

Čtvrtá série

Westworld se dočká čtvrté série

Westworld se dočká čtvrté série

Není to žádné velké překvapení, nicméně fanouškům tato zpráva určitě udělá radost. Stanice HBO oznámila, že se oblíbený sci-fi seriál dočká čtvrté řady. Kdy se jí dočkáme, zatím nevíme. Dá se předpokládat, že čekání bude opět trochu delší.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás