White Collar (Ve službách FBI) 5 věcí, které nás čekají ve 4. sérii

5 věcí, které nás čekají ve 4. sérii

5 věcí, které nás čekají ve 4. sérii

V článku vám přinášíme důvody, proč se těšit na nadcházející sérii White Collaru. Článek samozřejmě obsahuje spoilery, takže ho čtěte pouze na vlastní nebezpečí.

0 0
18.6.2012

4. série nebude o Nealově minulosti

Tato série začne na tropickém ostrově, kam Neal s Mozziem uprchli. Ale nejsympatičtější podvodník v televizi se ocitne v osobní krizi. Matt Bomer sám říká: „Jednou ze zajímavých věcí, na které Neal přijde je, že ještě vlastně není připravený na to, jít do důchodu.“ Co ho tedy čeká? Neal bude hledat důvod a smysl svého života. Ne všechny problémy z minulosti však budou hozeny za hlavu, ale Neal se bude snažit porozumět a zároveň i vyrovnat se svou situací tak, aby mu sedla do karet.


Treat Williams se připojí k seriálu, ale rozhodne nebude žádným nováčkem

Jméno tohoto herce se objevilo již ve více než 100 různých filmů nebo seriálů, takže je jasné, že nepůjde o nějakou obyčejnou roli. Treat ztvární postavu Sama, která je svým způsobem spojená s Nealovou minulostí. Z této postavy půjde strach, psychické napětí, v kterém půjde o život. Treat se také velmi dobře zná s herci, kteří ve White Collaru působí – s Timem DeKayem si zahrál v seriálu Everwood, s Tiffani Thiessen si pak zahrál ve filmu Hollywood Ending a s Williem Garsonem si zahrákl ve filmu Things To Do in Denver When Youre Dead.

Dočkáme se krve!

Fanoušci seriálu se jistě nemohou dočkat „přátelského“ boxerského zápasu mezi Mattem Bomerem a Timem DeKayem. Avšak Neal se před zápasem dozví něco, co jeho průběh radikálně změní a tak se dočkáme velmi ostrého zápasu. Ovšem mimo seriál si herci tyto scény náramně užívali. Tiffani Tiessen na to následně reagovala: „Ti dva se spolu polonazí perou a já v těchto scénách nemůžu být.“

Opět se dočkáme režie od Tima

Baseballová epizoda z konce minulé série, kterou režíroval právě Tim DeKay patřila k jedněm z nejlepších z celé série, takže díky tomu se můžeme těšit na další díl v jeho režii. Tim prozradil dočkáme zpívající Diahann Caroll, a že celý díl se bude točit okolo jazzu v samotném Harlemu.

Smrt a staří známí se objeví ve White Collaru

Během jednoho z rozhovorů, jsme se nechtíc dozvěděli, že někdo tuto sérii nepřežije. Ale aby se tato část netýkala pouze špatných zpráv, tak se do seriálu vrátí jak Alex, tak i Sara. A také se objeví úplně nové tváře jako Rebeka Mader a Mia Maestro, které budou mít zájem získat pro sebe Nealovo srdce

Co říkáte na novinky? I vy se nemůžete dočkat nové série? Napiště nám své názory do diskuse článku nebo na fórum.

Zdroj:http://tv.yahoo.com

Diskuze /3

thera

Perfektní, nemůžu se dočkat!

čestný člen redakce
18.6.2012 | 19:57:02
phoebess

No, já doufám, že tuhle sérii nepřežije někdo nepodstatný pro děj… :D MOŽNÝ SPOILER: Nemyslíte, že by Treat Williams mohl hrát Nealova otce? Docela by se mi do té role vzhledově šiknul :)

čestný člen redakce
19.6.2012 | 8:30:42
rockstorm

phoebess: napadlo mě to samý, když jsem tu fotku viděla :)

20.6.2012 | 8:43:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás