White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

5 věcí, které nás čekají ve 4. sérii

5 věcí, které nás čekají ve 4. sérii

V článku vám přinášíme důvody, proč se těšit na nadcházející sérii White Collaru. Článek samozřejmě obsahuje spoilery, takže ho čtěte pouze na vlastní nebezpečí.

0 0
18.6.2012

4. série nebude o Nealově minulosti

Tato série začne na tropickém ostrově, kam Neal s Mozziem uprchli. Ale nejsympatičtější podvodník v televizi se ocitne v osobní krizi. Matt Bomer sám říká: „Jednou ze zajímavých věcí, na které Neal přijde je, že ještě vlastně není připravený na to, jít do důchodu.“ Co ho tedy čeká? Neal bude hledat důvod a smysl svého života. Ne všechny problémy z minulosti však budou hozeny za hlavu, ale Neal se bude snažit porozumět a zároveň i vyrovnat se svou situací tak, aby mu sedla do karet.

Treat Williams se připojí k seriálu, ale rozhodne nebude žádným nováčkem

Jméno tohoto herce se objevilo již ve více než 100 různých filmů nebo seriálů, takže je jasné, že nepůjde o nějakou obyčejnou roli. Treat ztvární postavu Sama, která je svým způsobem spojená s Nealovou minulostí. Z této postavy půjde strach, psychické napětí, v kterém půjde o život. Treat se také velmi dobře zná s herci, kteří ve White Collaru působí – s Timem DeKayem si zahrál v seriálu Everwood, s Tiffani Thiessen si pak zahrál ve filmu Hollywood Ending a s Williem Garsonem si zahrákl ve filmu Things To Do in Denver When Youre Dead.

Dočkáme se krve!

Fanoušci seriálu se jistě nemohou dočkat „přátelského“ boxerského zápasu mezi Mattem Bomerem a Timem DeKayem. Avšak Neal se před zápasem dozví něco, co jeho průběh radikálně změní a tak se dočkáme velmi ostrého zápasu. Ovšem mimo seriál si herci tyto scény náramně užívali. Tiffani Tiessen na to následně reagovala: „Ti dva se spolu polonazí perou a já v těchto scénách nemůžu být.“

Opět se dočkáme režie od Tima

Baseballová epizoda z konce minulé série, kterou režíroval právě Tim DeKay patřila k jedněm z nejlepších z celé série, takže díky tomu se můžeme těšit na další díl v jeho režii. Tim prozradil dočkáme zpívající Diahann Caroll, a že celý díl se bude točit okolo jazzu v samotném Harlemu.

Smrt a staří známí se objeví ve White Collaru

Během jednoho z rozhovorů, jsme se nechtíc dozvěděli, že někdo tuto sérii nepřežije. Ale aby se tato část netýkala pouze špatných zpráv, tak se do seriálu vrátí jak Alex, tak i Sara. A také se objeví úplně nové tváře jako Rebeka Mader a Mia Maestro, které budou mít zájem získat pro sebe Nealovo srdce

Co říkáte na novinky? I vy se nemůžete dočkat nové série? Napiště nám své názory do diskuse článku nebo na fórum.

Zdroj:http://tv.yahoo.com

Diskuze /3

thera

Perfektní, nemůžu se dočkat!

čestný člen redakce
18.6.2012 | 19:57:02
phoebess

No, já doufám, že tuhle sérii nepřežije někdo nepodstatný pro děj… :D MOŽNÝ SPOILER: Nemyslíte, že by Treat Williams mohl hrát Nealova otce? Docela by se mi do té role vzhledově šiknul :)

čestný člen redakce
19.6.2012 | 8:30:42
rockstorm

phoebess: napadlo mě to samý, když jsem tu fotku viděla :)

20.6.2012 | 8:43:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama