White Collar (Ve službách FBI) Doporučujeme In Time

Doporučujeme In Time

Doporučujeme In Time

Předtím než nám začne druhá půlka třetí série, si diváci mohou zpříjemnit čekání filmem, kde se objevil hlavní protagonista White Collar Matt Bomer.

0 0
21.12.2011

Akční sci-fi thriller debutoval ve světě 28. října, u nás jsme ho pak měli možnost vidět v kinech od 3. listopadu pod českým názvem Vyměřený čas.

Oficiální text distributora


Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc. Děj filmu akčního scifi thrilleru Vyměřený čas v hlavní roli s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Zkažená úča, The Social Network) se odehrává v blízké budoucnosti, v době, kdy peníze neznamenají vůbec nic. Platí se časem.

Will Salas (Justin Timberlake) má na svých životních hodinách zřídkakdy víc než 24 hodin. Žije z minuty na minutu v chudé zóně Dayton a jenom tvrdá práce v továrně mu každý den poskytne další den života. Stejnému osudu čelí i jeho matka Rachel (Olivia Wilde) a spousta dalších lidí v tomto zapadákově. Místní gangy jsou navíc vždy připraveny kohokoliv okrást, byť jen o pár hodin, a klidně tím ukončit jeho život. Jednoho dne Will pomůže před jedním z těchto gangů uniknout bohatému Henrymu (Matt Bomer). Henry za to Willovi daruje celé století času a sám se rozhodne svůj nekonečný život skončit. Will je následně obviněn z jeho vraždy a nezbývá mu nic jiného, než dokázat svoji nevinu. Vydává se na útěk do nejbohatší zóny v New Greenwich, kde na rozdíl od Daytonu nikdo nikam nespěchá. Čas je luxus, který si tu mohou dovolit všichni, protože budou žít stovky ba dokonce tisíce let. V New Greenwich je ale zároveň někdo, kdo Willa přitahuje. Sylvia (Amanda Seyfried) je dcera mimořádně bohatého Philippa Weise (Vincent Kartheiser), která se ve chvíli, kdy Willa přicházejí zatknout strážci času, stává ideálním rukojmím. Vysoká hra o změnu pravidel nespravedlivého světa může začít.

Moje minirecenze

Originální film s sice klasickou zápletkou (něco z toho mi připomínalo Robina Hooda) však osazen do netradičního prostředí, kde peníze vystřídali čas. Žít ze dne na den tu skutečně dává za pravdu svému významu. Pokud jste tedy Mattovi fanoušci, na obrazovkách se sice příliš dlouho nezdrží, zato jeho role je důležitá a odstartuje celý děj do zběsilého závodu o čas. A to doslova.

Pokud tedy máte ještě možnost zavítat do kina, tak neváhejte. Pokud už jste svou šanci prošvihli, všichni zběhlí uživatelé vědí, co všechno, a hlavně kde, se internetu najde a ostatní si můžou počkat, až bude film k dostání na DVD.

Trailer na film s titulky

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás