White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

White Collar ... i kriminálníci řeší případy

White Collar ... i kriminálníci řeší případy

Oficiálně vítáme všechny fanoušky u spuštění nového webu. Zatímco se u nás budete poohlížet dejte si pozor na sympatického mladíka, který ačkoli nyní kope za správný tým, tak nikdy nevíte, zda náhodou nechystá další podvod…

0 0
18.12.2011

Možná si někteří všimli, že už delší dobu se na Edně nachází web, a však v takové minimalistické formě. Teď, když je web plně funkční s krásným novým designem (za který děkujeme Marketce), podrobným popisem postav, herců či epizod a brzkým návalem různých novinek a videí, mu můžete bezmezně propadnout:)

Pro všechny fanoušky tu ještě máme předčasný vánoční dárek. 25. srpna 2011 oznámila televizní stanice USA obnovení seriálu White Collar pro 4. sérii o celkovém počtu 16 dílů. Není se ani moc čemu divit, jelikož White Collar byl v létě jedním z nejsledovanějších seriálů, v průměru se na něj v Americe dívalo 5,7 milionu diváků. Nová řada seriálu se začne vysílat pravděpodobně opět během prázdnin v roce 2012.

Zatím si ale nezapomeňte ve středu 18. ledna 2012 naladit vaše přijímače, neboť bude odvysílán první díl druhé půlky třetí série.

S každým novým dílem vám přineseme i čerstvé titulky, jejichž stav můžete sledovat v pravém boxíku a Beddnymu poděkovat ve foru.

Příjemné svátky vánoční a sledování dalších dílů vám přeje Beddny a thera.

Trailer na druhou půlku 3. série

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

julcajulinecka

Moc hezkej web. Tenhle seriál žádný svoje stránky nemá a moc díky za titulky!

19.12.2011 | 10:31:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama