White Collar (Ve službách FBI) White Collar ... i kriminálníci řeší případy

White Collar ... i kriminálníci řeší případy

White Collar ... i kriminálníci řeší případy

Oficiálně vítáme všechny fanoušky u spuštění nového webu. Zatímco se u nás budete poohlížet dejte si pozor na sympatického mladíka, který ačkoli nyní kope za správný tým, tak nikdy nevíte, zda náhodou nechystá další podvod…

0 0
18.12.2011

Možná si někteří všimli, že už delší dobu se na Edně nachází web, a však v takové minimalistické formě. Teď, když je web plně funkční s krásným novým designem (za který děkujeme Marketce), podrobným popisem postav, herců či epizod a brzkým návalem různých novinek a videí, mu můžete bezmezně propadnout:)

Pro všechny fanoušky tu ještě máme předčasný vánoční dárek. 25. srpna 2011 oznámila televizní stanice USA obnovení seriálu White Collar pro 4. sérii o celkovém počtu 16 dílů. Není se ani moc čemu divit, jelikož White Collar byl v létě jedním z nejsledovanějších seriálů, v průměru se na něj v Americe dívalo 5,7 milionu diváků. Nová řada seriálu se začne vysílat pravděpodobně opět během prázdnin v roce 2012.


Zatím si ale nezapomeňte ve středu 18. ledna 2012 naladit vaše přijímače, neboť bude odvysílán první díl druhé půlky třetí série.

S každým novým dílem vám přineseme i čerstvé titulky, jejichž stav můžete sledovat v pravém boxíku a Beddnymu poděkovat ve foru.

Příjemné svátky vánoční a sledování dalších dílů vám přeje Beddny a thera.

Trailer na druhou půlku 3. série

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

julcajulinecka

Moc hezkej web. Tenhle seriál žádný svoje stránky nemá a moc díky za titulky!

19.12.2011 | 10:31:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás