Wu Assassins (Zabijáci Wu)
64/100 - 37×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)

Zabiják Wu bude řádit podruhé

Zabiják Wu bude řádit podruhé

Po roce od premiéry první řady jsme se dočkali rozhodnutí o osudu seriálu. Netflix konečně vyřknul ortel a prodloužil seriál pro druhou řadu.

7 1
22.9.2020

8. srpna 2019 měla premiéru první řada nového bojového seriálu Wu Assassins. Za nadpřirozeným seriálem o bojovém umění stojí tvůrci John Wirth a Tony Kratz. První řada byla přijata velmi smíšeně. Diváci i kritici chválili akční scény a choreografii boje, ale jinak negativně kritizovali dějové linky a scénář. Sledovanost tedy z toho důvodu nebyla úplně vysoká, což je příčinou, proč se Netflix tak dlouho rozhodoval nad osudem seriálu.

V červenci 2020 nám web What's on Netflix přinesl informaci z důvěryhodného zdroje, že byl seriál prodloužen pro druhou řadu. O více než měsíc později to potvrdila samotná streamovací služba Netflix. Naději jsme mohli dostat už v březnu, kdy herec Lewis Tan, představitel Lu Xin Leeho, přidal na svém Twitter účtu příspěvek: „Nemáte co sledovat během karantény? Wu Assassins vám to zajistí. Netflix vám brzy prozradí dobré zprávy.“

Jaký příběh můžeme čekat ve druhé řadě?

Alecův plán vrátit se zpátky v čase byl úspěšný. I když se nakonec stejně se svojí rodinou znovu nesetkal. Mnich varoval Jina, že pokud se Alecovi podaří vrátit v čase, bude to mít katastrofický dopad na celé lidstvo. Byl tak narušen prostor i čas.

Jin ve finále první řady zavraždil Aleca jako odplatu za to, že podle něj Alec může za smrt Strýčka Six. Jelikož se na konci objevila Ying Ying, bylo nám divákům jasné, že se Jinovi nepodařilo zarazit blížící se katastrofu.

Jin tak ve druhé řadě bude muset znovu obnovit harmonii světa a mezitím soupeřit s těmi, kteří hledají sílu kousků Wu, aby se jim podařilo dosáhnout svých cílů.

(Strýčka Six už ve druhé řadě neuvidíme, Foto: Netflix)

Kdy bychom se mohli druhé řady dočkat?

O produkci a natáčení druhé řady zatím nemáme žádné informace. Určitě nemůžeme druhou řadu čekat dříve než ve druhé polovině roku 2021.

Z hlavních postav bychom se měli dočkat všech až na Strýčka Six a Aleca, kteří jsou mrtví. Ze záporáků by se měla znovu objevit Zan, jejíž příběh zatím nebyl uzavřen.

(Přijme Jin svoji roli zabijáka Wu a zachrání lidstvo?, Foto: Netflix)

Zdroj článku: What's on Netflix

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama