Wu Assassins (Zabijáci Wu)
64/100 - 37×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)

Tommy Wah

Tommy Wah

Starší bratr Jenny, který je závislý na heroinu a člen triády.

Sezóny 1
2019 - 2019

(Foto: Netflix)

Tommy Wah je drogově závislý. Jeho rodiče dali přednost jeho mladší sestře Jenny Wah a předali jí vlastnictví jejich rodinnému podniku, což Tommy špatně nesl.

Když byl Tommy mladý, se sestrou se skamarádili s Lu Xin Leem a Kai Jinem. Spolu s Kaiem si pořídil své první tetování. Jednoho dne se jejich skupina rozhodl ukrást ohňostroje z Nikki Steakhouse. V té chvíli Strýček Six objevil své schopnosti ohnivého Wu a zabil Raymonda Tanga tím, že vytvořil ohnivého hada, který podpálil budovu. Když kradli ohňostroje, Tommy neopatrně zavřel dveře a zamkl je v místnosti. Lu Xinová pravá strana těla byla popálena a Strýček Six je zachránil. Po nehodě se mezi kamarády vytvořila propast. Někdy během dalších let se Tommy přidal k triádě a začal brát heroin.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů