Wu Assassins (Zabijáci Wu)
64/100 - 37×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)

Kun Zi

Kun Zi

Mnich, který obětoval svůj život k vytvoření Střepu mnichů, a jehož podobu na sebe bere Kai nejčastěji.

Sezóny 1
2019 - 2019

Kun Zi je mnich, jehož podobu na sebe bere Kai Jin, současný zabiják Wu, nejčastěji. Byl jedním z mnichů, kteří obětovali své životy, aby stvořili Střep mnichů.

Poprvé byl viděn, když se Kai Jin po získání schopností zabijáka Wu podíval do zrcadla a v něm byl Kun. Kai na sebe vzal jeho podobu, když členové triády zaútočili na jeho dům a zranili pana Younga. Právě proto pak Strýček Six hledal plešaté šéfkuchaře, aby našel zabijáka Wu. Poté co Kai Jin odhalí Strýčkovi Six, že to on je zabijákem Wu, už nadále na sebe cizí podobu nebral.

Naposledy jsme se s Kunem Zi mohli setkat v první části finále, kde se poprvé potkává Kai s Kunem osobně v „Cestě“. Kun Zi mu řekne, že Alec McCullough nemá v „Cestě“ co pohledávat, jinak to naruší realitu a časoprostorovou kontinuitu.

(Kai poprvé vidí Kun Ziho v zrcadle, Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů