Wu Assassins (Zabijáci Wu)
64/100 - 37×

Wu Assassins(Zabijáci Wu)

Seriál Wu Assassins se zaměřuje na kriminální složku San Francisca spojenou s bojovým uměním a nadpřirozenými prvky. Hlavní postava Kai Jin se stává vůbec posledním zabijákem Wu, který má za úkol shromáždit moc prastaré trojice, aby znovunastolil rovnováhu.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 45 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
Iko Uwais (Kai Jin), Byron Mann (Strýček Six), Li Jun Li (Jenny Wah), Celia Au (Ying Ying), Lewis Tan (Lu Xin Lee), Lawrence Kao (Tommy Wah), Katheryn Winnick (Christine Gavin), Tommy Flanagan (Alec McCullough), Tzi Ma (pan Young), Juju Chan (Zan), Cranston Johnson (Frank Fletcher), Mark Dacascos (Kun Zi), Robin McLeavy (Maggie McCullough), Summer Glau (slečna Jonesová), Travis Caldwell (Gideon)

Kai Jin

Kai Jin

Šéfkuchař v čínské čtvrti a nový zabiják Wu.

Sezóny 1
2019 - 2019

Čínsko-indonéský šéfkuchař, který pracuje v čínské čtvrti v San Franciscu. V prvním díle se stane posledním ze zabijáků Wu a má za úkol zabít pět mistrů Wu, z nichž každý ovládá jednu z nadpřirozených sil ohně, dřeva, země, kovu a vody. Jakožto zabiják Wu má větší fyzickou sílu a mrštnost; a dokáže změnit svůj vzhled, aby ukryl svoji identitu a mohl vystát nadpřirozené útoky pánů Wu.

Když byl Kai Jin malý, jeho rodiče ho vzali z Indonésie do San Francisca. Během plavby vypukla velká bouřka a zabila většiny pasažérů včetně jeho rodičů. Strýček Six Kaie našel a adoptoval ho. Kai se spřátelil s Lu Xin Leeho, Tommyho Waha a Jenny Wah. Když se s kamarády snažil dostat tetování, bývalý vůdce triády Raymond Tang vzal Kai Jina a Strýčka Six na tajné místo. Raymond jim řekl, že existuje člen gengu, který hodlal zabít Strýčka Six a přikázal Kai Jinovi, aby ho zabil. Kai Jin zaváhal a Strýček Six ho místo toho zabil a Kaiovi způsobil jizvu.

Jedné noci se Kai Jin, Lu Xin, Tommy a Jenny rozhodli proplížit skrze členy triádu a ukradnout ohňostroje. Když se do místnosti s nimi dostali, Tommy omylem zamkl dveře a uvěznil je v místnosti. Strýček Six nedávno získal schopnosti ohnivého Wu a právě tu noc se rozhodl zabít Raymonda Tanga a další vůdce triády. Zapálil tak celou budovu. Během toho Lu Xin je vážně popálen a Kai uvidí Strýčka Six předtím, než omdlí.

Během dalších let se Kai Jin naučil vařit a pracoval jako šéfkuchař pod Tommym a v pojízdném bufetu Kung Foodie. Taky se odloučil od svého adoptivního otce, protože neschvaloval jeho zločiny. Sblížil se s panem Youngem, postarším sousedem, který pracuje v obchodu se smíšeným zbožím.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů