You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S02E04: The Good, The Bad, & The Hendy

S02E04: The Good, The Bad, & The Hendy

Joe si zvyká na to, že se o Love musí dělit s Fortym, ale skupinové rande ho pořádně vytočí. A taky má čím dál větší potřebu ochraňovat Ellie.

sk
26.12.2019
50 minut

Základní info:

Režie: DeMane Davis
Scénář: Justin W. Lo

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Robin Lord Taylor (Will Bettelheim), Marielle Scott (Lucy Sprecher), Melanie Field (Sunrise Darshan Cummings), Charlie Barnett (Gabe Miranda), Chris D'Elia (Henderson), Danny Vasquez (David Fincher), Magda Apanowicz (Sandy), Billy Lush (Phil), Aidan Wallace (malý Joe), Reid Miller (Eliin kamarád),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Candice!!! <3 To bude ještě zajímavý :D

1.6.2020 | 12:35:13
Jiri007

Dobry dil, ale musim řict že jsem nečekal že Joe pusti Willa, a to s tim planem na toho režisera to bylo fakt zajimavy ale nejspiš by to nebylo nic platne kdyby to řekl že ho někdo donutil, a ten konec s Candace byl fakt dobry, jsem zvědav až se to dozvi Joe co bude dělat.

redaktor
3.4.2020 | 23:52:35
Remi91

Ukazují se střípky Joeovy minulosti. Akce v suterénu spíš nudila a připomínala minulé události. Epizoda mi moc nesedla.

16.1.2020 | 22:37:12

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama