You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S02E05: Have a Good Wellkend, Joe!

S02E05: Have a Good Wellkend, Joe!

Joe jede s Love na wellness víkend, kde zjistí, jak to funguje v její rodině. Forty si přivede překvapivého hosta, který Joa úplně vyvede ze zenové rovnováhy.

sk
26.12.2019
50 minut

Základní info:

Režie: Cherie Nowlan
Scénář: Amanda Johnson-Zetterström

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Marielle Scott (Lucy Sprecher), Melanie Field (Sunrise Darshan Cummings), Charlie Barnett (Gabe Miranda), Danny Vasquez (David Fincher), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Michael Reilly Burke (Ray Quinn), Cara Mitsuko (Alaina),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

GO CANDICE!

1.6.2020 | 15:21:14
Jiri007

Dobry dil, musim řict že je dobře že kon ečně je nějaka minulost ohledně Candace a Joea a musim řict že ta rodina Quinnovych je fakt zajimava a Candace jako Amy neměla chybu, jsem zvědav co dale planuje.

redaktor
4.4.2020 | 23:51:05
Remi91

Minulost Candace a Joea, bližší poznávání Quinnových, ale epizoda byl dost utahaná, bez jiskry, jen se suše předkládala fakta.

18.1.2020 | 14:20:54

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama