You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S02E06: Farewell, My Bunny

S02E06: Farewell, My Bunny

Joe se zaměří na jeden potenciální problém, ale má pocit, že ho taky někdo sleduje. Love nepřestávají pronásledovat bolestné vzpomínky.

sk
26.12.2019
46 minut

Základní info:

Režie: Meera Menon
Scénář: Adria Lang

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Marielle Scott (Lucy Sprecher), Melanie Field (Sunrise Darshan Cummings), Charlie Barnett (Gabe Miranda), Danny Vasquez (David Fincher), Daniel Nicholas Durant (James Kennedy), Madeline Zima (Rachel), David Paladino (Alec Grigoryan), Kathy Griffin (sama sebe),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
olouch02

já nevím ale po každý se přichytím že mu fandím je prostě dobrej, jak se ze všeho vždycky nějak vykroutí :-) .

7.6.2020 | 17:29:33
lea.m

Candace se rozjela – to se mi líbí! Doufám, ale že to tomu parchantovi jen tak neprojde :D

1.6.2020 | 19:41:52
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Candace je fakt dobra ale Joe je lepši protože mu zaleži na Love a Forty to taky pochopil, myslel jsem že budou reagovat vic přehnaně, a jsem zvědav kdy se Candace zase objevi.

redaktor
5.4.2020 | 23:50:59
Remi91

Dochází tomu šťáva.

18.1.2020 | 15:13:27

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama