You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S02E07: Ex-istential Crisis

S02E07: Ex-istential Crisis

Joe chce utišit zármutek, a tak se uchýlí ke starodávným recepturám, moderním technologiím a popíjení s Delilou. Jedno malé uklouznutí by ale mohlo mít vážné následky.

sk
26.12.2019
51 minut

Základní info:

Režie: Shannon Kohli
Scénář: Kelli Breslin

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Charlie Barnett (Gabe Miranda), Danny Vasquez (David Fincher), Adwin Brown (Calvin), Andrew Creer (Milo Warrington), Magda Apanowicz (Sandy), Aidan Wallace (malý Joe),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Love je fakt hrozná mrcha :D A Delilah… :( Doufám, že neskončí pod drnem:(

3.6.2020 | 13:07:13
Jiri007

Dobry dil, musim řict že bylo dobre jak si Joe nechal radit od Fortyho a pak skončil v lochu a jsem zvědav na Delilah jak to Joeovi zkomplikuji situaci a bylo dobre jak Forty vyprovokoval Mila aspon se ukazalo co je Milo zač.

redaktor
7.4.2020 | 12:11:37
Remi91

Druhá řada bohužel ztrácí kouzlo té předešlé. Je to celé unylé, pomalé, nezáživné. Chce to drstickou změnu.

18.1.2020 | 16:07:16

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama