You (Ty)
93/100 - 100×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S02E08: Fear and Loathing in Beverly Hills

S02E08: Fear and Loathing in Beverly Hills

Joe chce zmizet, ale Forty trvá na tom, že společně dokončí scénář. Tlak sílí a vzhledem k příliš mnoha berličkám, které Forty používá, bude tahle noc dlouhá.

sk
26.12.2019
49 minut

Základní info:

Režie: Harry Jierjian
Scénář: Kara Lee Corthron & Justin W. Lo

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), James Scully (Forty Quinn), Jenna Ortega (Ellie Alves), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Danny Vasquez (David Fincher), Marielle Scott (Lucy Sprecher), Melanie Field (Sunrise Darshan Cummings), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Magda Apanowicz (Sandy), Aidan Wallace (malý Joe),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lea.m

Ups…

4.6.2020 | 12:21:27
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Forty to vymyslel fakt dobře jak se nechali unest a potom jak se nad tim scenařem zapřemyšlel a došlo mu jak to bylo s Beck a jsem rad že se Love a Joe daji dohramady a jsem zvědav co se stalo s Delilah.

redaktor
7.4.2020 | 23:49:53
Remi91

Podobné téma a styl, ale v dokonalé podobě se nachází v epizodě Bojack Horseman 5×11.

18.1.2020 | 20:29:34

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama