You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E03: Missing White Woman Syndrome

S03E03: Missing White Woman Syndrome

Love znepokojuje čím dál větší zájem médií o to, co se stalo u sousedů. Většina rodiny onemocní a Joeovi se vybaví dávné vzpomínky. A ještě mnohem horší věci.

sk
15.10.2021
45 minut

Základní info:

Režie: John Scott
Scénář: Kara Lee Corthron & Justin W. Lo

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Shannon Chan-Kent (Kiki), Christopher O'Shea (Andrew), Bryan Safi (Jackson), Ben Mehl (Dante Ferguson), Mackenzie Astin (Gil Brigham), Terryn Westbrook (Margaret Brigham), Scott Michael Foster (Ryan Goodwin), Jack Fisher (malý Joe), Romy Rosemont (Ruthie Falco), Georgia Leva (Acacia Kim), Mercedes Colon (doktorka), Kim Shaw (Fiona),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak se Love a Joe snažili držet dal od medii ale Sherry jim to pokazila ale nemělo chybu jak se tomu dokazali vyhnout jinak nemělo chybu jak Love přemluvila Joea at jde nastražit dukaz ale ten misto toho omdlel a probudil se o Matthewa a bylo dobre jak si spolu popovidali jinak musim řict že jsem nečekal že Love uzemni Gila jen protože jeho děti nakazili Henryho to muže zpusobit dalši potiž když zmizi někdo dalši a navic na stejnem mistě jsem zvědav jestli se Gila zbavi.

redaktor
4.1.2022 | 22:26:24
JetPrawn

Nevím jestli pokračovat.. zda se mi ze je to pořad dokola :D

6.12.2021 | 9:39:26
tominotomino

Tímhle to Love beztak jejich rodině celé posere. Když chvíli po první osobě najednou zmizí další ze stejné čtvrti, začne se policie soustředit na jejich čtvrť. Joe z ní zas bude šílet :D

webmaster
17.10.2021 | 10:27:20

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama