You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E04: Hands Across Madre Linda

S03E04: Hands Across Madre Linda

Love ujedou nervy a s Joem se kvůli tomu ocitnou v ošemetné situaci. Joe se sice snaží vymyslet jiné řešení než obvykle, ale to je zjevně nad jejich síly.

sk
15.10.2021
47 minut

Základní info:

Režie: John Scott
Scénář: Hillary Benefiel & Michael Foley

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Shannon Chan-Kent (Kiki), Ben Mehl (Dante Ferguson), Mackenzie Astin (Gil Brigham), Terryn Westbrook (Margaret Brigham), Jack Fisher (malý Joe), Romy Rosemont (Ruthie Falco), Georgia Leva (Acacia Kim), Kim Shaw (Fiona), Noah Bentley (kluk z děcáku),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Love s tim planem jak hodit zmizeni a vraždu Natalie na Gila byl fakt perfektni napad a jsem zvědav jak dlouho to vydrži Joe a Love než zabijou někoho dalšiho a jsem zvědav jak to bude mit Love s Theem protože vypada že ma o ni zajem.

redaktor
4.1.2022 | 23:14:30

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama