You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E05: Into the Woods

S03E05: Into the Woods

Joe se neochotně vypraví s ostatními manžely na lov a Love se snaží udržet nový vztah s Theem pod kontrolou.

sk
15.10.2021
45 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Mairin Reed & Amanda Johnson-Zetterström

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Christopher Sean (Brandon), Christopher O'Shea (Andrew), Bryan Safi (Jackson), Ben Mehl (Dante Ferguson), Ayelet Zurer (Dr. Chandra), Jack Fisher (malý Joe), Kim Shaw (Fiona), Mauricio Lara (Paulie), Noah Bentley (kluk z děcáku),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Cary vzal Joea na lov a jak se to Joeovi moc nezamlouvalo a nemělo potom chybu jak ho Cary vyzval at mu vrazi a pak Cary omdelel a nmemělo chybu jak mu Joe dělal uměle dychani ale přitom mu nic nebylo jinak nečekal jse mže Love bude zachranovat Thea a nečekal jsem že si to spolu rozdaji ale aspon to hned ukončila a jsem zvědav na Joea jak bude postupovat ohledně Marienne.

redaktor
5.1.2022 | 0:03:12

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama