You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E06: W.O.M.B.

S03E06: W.O.M.B.

Její matka se pustí do nového podniku a Love se obává, že ji taky může čekat velká změna. Joe si o sobě uvědomí naprosto zásadní věc.

sk
15.10.2021
53 minut

Základní info:

Režie: Silver Tree
Scénář: Kelli Breslin & Kara Lee Corthron

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Ben Mehl (Dante Ferguson), Jack Fisher (malý Joe), Kim Shaw (Fiona), Scott Michael Foster (Ryan Goodwin), Marcia Cross (Jean Peck), James Scully (Forty Quinn), Ginifer King (Dr. Laura),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Love jela spolu s matkou na vikend pryč a misto toho aby se uklidnila tak se zase rozčilovala a jsem zvědav co zjsti od Thea ohledně toho vyšetřovani a zda bude mit nad tim kontrolu jinak nemělo chybu jak Joe pomahal v knihovně Marienne s knihami a zaroven jak se spolu polibili jsem zvědav jestli v tom budou pokračovat.

redaktor
5.1.2022 | 13:03:01

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama