You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

S03E07: We're All Mad Here

S03E07: We're All Mad Here

Dottie podlehne bouřlivým emocím a Love shání informace o Matthewově vyšetřování. Joe se rozhodne trochu rozhodit bývalého Mariennina přítele.

sk
15.10.2021
51 minut

Základní info:

Režie: Pete Chatmon
Scénář: Justin W. Lo & Amanda Johnson-Zetterström

Hrají: Penn Badgley (Joe Goldberg), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Shalita Grant (Sherry Conrad), Tati Gabrielle (Marienne), Dylan Arnold (Theo Engler), Scott Speedman (Matthew Engler), Ben Mehl (Dante Ferguson), Scott Michael Foster (Ryan Goodwin), Dallas Skye (Juliette), Monica Day (Leez), Jackson Gann (Taschen), London Thor (Stephanie), Kyle Walters (Wes), Zachary Barton (Harriet),…

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem zvědav co bude dalši Joeuv krok ohledně Marianne když mu nevyšlo zdrogovani Ryana a jinak musim řict že Love byla fakt dobra jak chtěla ziskat informace ohledně sledovani ale nic nezjistila a misto toho s nim měla sex a jsem zvědav jestli ji Theo řekne co zjistil nebo ji bude sledovat jako stalker a jinak to co řekla Dottie Joeovi o tom že Love zabila sveho prvniho manžela tak to jsem fakt nečekal.

redaktor
5.1.2022 | 13:58:33

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama