You (Ty)
93/100 - 99×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Joea pronásleduje jeho minulost

Joea pronásleduje jeho minulost

Konečně tady máme plnohodnotný trailer k druhé sérii, která odstartuje už příští čtvrtek. Jak můžete v upoutávce vidět, Joe si v L.A. najde novou přítelkyni jménem Love, avšak jeho idylku mu překazí jeho minulost – bývalá přítelkyně Candace. Co na trailer říkáte? Budete se na novou sérii koukat?

8 0
16.12.2019

Thumbnail Play icon

Zdroj: Lifetime, Netflix

Diskuze /1

fiona30

Už se nemůžu dočkat

21.12.2019 | 16:25:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama