13 Reasons Why (Proč? 13x proto) Čtvrtá série představí další dvě nové postavy

Čtvrtá série představí další dvě nové postavy

Čtvrtá série představí další dvě nové postavy

Jak by se dalo čekat, nová série představí kromě nám již známých postav i pár nových. Prozatím víme o třech takových, z nichž dvě budou patřit mezi postavy hlavní.

2 3
20.5.2020

Už na podzim 2019 jsme vám přinesli novinku, že se k obsazení čtvrté série přidává herec Gary Sinise, který ztvární postavu doktora Roberta Ellmana a bude patřit mezi hlavní postavy. Nyní už známé i další dva přírůstky, které se nám představí a vidět je můžete i na prvních fotografiích.

K hlavnímu obsazení se dále přidává herec Jan Luis Castellanos, které můžete poznávat jako Tophera z druhé série Runaways. Jeho postava se jmenuje Diego Torres, který je charismatickým, agresivním a velmi oddaným vůdcem rozpolceného fotbalového týmu, jenž se musí potýkat se ztrátou jednoho z nich. Když se Diego vypořádává se vším tím smutkem a zmatkem, a svou prudkou povahou se snaží zamaskovat své zraněné srdce, zjišťuje, že se zakoukal do jedné z nejvíce komplikovaných žen na Liberty High, kvůli čemuž je chycen mezi minulostí a přítomností a musí přemýšlet, komu může věřit.


(Jan Luis Castellanos se přidává k hlavním postavám. Foto: Netflix)

Další posilou série bude ve vedlejší roli herečka Inde Navarrette. Ta ztvární postavu jménem Estela de la Cruz, která je mladší sestrou Montyho. Estela zrovna nastupuje do prvního ročníku na Liberty High. Učí se, jak to na této škole chodí, chová se přátelsky, ale zároveň je opatrná a vnímá své okolí. Také truchlí kvůli nedávné ztrátě a prochází si obdobím změn a sebeobjevování. Cítí, že na škole je mnoho tajemství, která by mohla rozluštit záhadu ohledně ztráty jejího bratra. Proto se začne zajímat o skupinku studentů, kteří nejspíš vědí víc, než dávají najevo.

(Co všechno Estela na škole odhalí? Foto: Netflix)

Zdroj: Deadline, Fandom

Jak vás zaujaly nové přírůstky série? A do koho se podle vás Diego zakouká?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců