13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 458×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

Čtvrtá série představí další dvě nové postavy

Čtvrtá série představí další dvě nové postavy

Jak by se dalo čekat, nová série představí kromě nám již známých postav i pár nových. Prozatím víme o třech takových, z nichž dvě budou patřit mezi postavy hlavní.

2 3
20.5.2020

Už na podzim 2019 jsme vám přinesli novinku, že se k obsazení čtvrté série přidává herec Gary Sinise, který ztvární postavu doktora Roberta Ellmana a bude patřit mezi hlavní postavy. Nyní už známé i další dva přírůstky, které se nám představí a vidět je můžete i na prvních fotografiích.

K hlavnímu obsazení se dále přidává herec Jan Luis Castellanos, které můžete poznávat jako Tophera z druhé série Runaways. Jeho postava se jmenuje Diego Torres, který je charismatickým, agresivním a velmi oddaným vůdcem rozpolceného fotbalového týmu, jenž se musí potýkat se ztrátou jednoho z nich. Když se Diego vypořádává se vším tím smutkem a zmatkem, a svou prudkou povahou se snaží zamaskovat své zraněné srdce, zjišťuje, že se zakoukal do jedné z nejvíce komplikovaných žen na Liberty High, kvůli čemuž je chycen mezi minulostí a přítomností a musí přemýšlet, komu může věřit.

(Jan Luis Castellanos se přidává k hlavním postavám. Foto: Netflix)

Další posilou série bude ve vedlejší roli herečka Inde Navarrette. Ta ztvární postavu jménem Estela de la Cruz, která je mladší sestrou Montyho. Estela zrovna nastupuje do prvního ročníku na Liberty High. Učí se, jak to na této škole chodí, chová se přátelsky, ale zároveň je opatrná a vnímá své okolí. Také truchlí kvůli nedávné ztrátě a prochází si obdobím změn a sebeobjevování. Cítí, že na škole je mnoho tajemství, která by mohla rozluštit záhadu ohledně ztráty jejího bratra. Proto se začne zajímat o skupinku studentů, kteří nejspíš vědí víc, než dávají najevo.

(Co všechno Estela na škole odhalí? Foto: Netflix)

Zdroj: Deadline, Fandom

Jak vás zaujaly nové přírůstky série? A do koho se podle vás Diego zakouká?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama