13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 459×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

S04E06: Thursday

S04E06: Thursday

Škola je uzavřena a Clay, Tony a Justin mají obavy, co je s Tylerem.

sk
5.6.2020
1 hodina 1 minuta

Základní info:

Režie: Brenda Strong
Scénář: Evangeline Ordaz

Hrají: Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Ross Butler (Zach Dempsey), Miles Heizer (Alex Standall), Devin Druid (Tyler Down), Justin Prentice (Bryce Walker), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Deaken Bluman (Winston Williams), Tyler Barnhard (Charlie St. George), Jan Luis Castellanos (Diego Torres), Gary Sinise (Robert Ellman), Inde Navarrette (Estella de la Cruz), Steven Weber (Gary Bolan), Austin Aaron (Luke Holliday), Brandon Scott (J.J. Kerba), Reed Diamond (Hansen Foundry), Ian Ousley (Robby Corman),…

Hudba:

Kvíz k epizodě Thursday

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

nejdebilnější pointa

8.8.2020 | 0:14:23
olouch02

Za tohle bych toho ředitele uškrtila.

22.6.2020 | 21:40:04
LuliLuli92

Já chci normálního Claye z 1.serie..a dost hnusny pocit nevědět jestli je to cvičení nebo fakt…taky bych z toho měla trauma a chápete že je toho někdo opravdu schopny střílet ve škole… hrůza

17.6.2020 | 0:07:58
HX2LB

100% za ten závěr.

14.6.2020 | 20:25:07
Jiri007

pro mě ten díl byl pruměr, povidani všech studentu mě nebavilo a přišlo mi nudne ovšem co nemělo chybu, bylo to jak se zachoval ředitel a jak Clay reagoval na konci to bylo fakt něco jak se zhroutil.

redaktor
12.6.2020 | 13:25:44
Stardos

Mně se tenhle díl zase líbil. Sice souhlasím, že v mnoha ohledech je tohle přitažené za vlasy, protože tohle by bylo fakt na vyhazov, ale zase ukázali, co si děcka takhle prožívají. Jinak jsem se nevyjádřil ještě k Alexovi a k jeho změně orientace – od první série to naznačovali a za mě to teda zase není nereálné, aby přišel na to, že se mu líbí kluci. Jeho příběh zrovna fakt reálný je, a přijde mi, že zase nadávají jen lidi, kteří nemůžou rozumět.

12.6.2020 | 0:19:30
Orea

Nejhorší díl ever :-D
Strašná sračka. Přínos cvičení 0, děcka se situaci zvládat nenaučila, půlka se jich posrala strachy, stejně jako někteří rodiče, co se s něma děcka rozloučily. Bravo (y) Logická by byla stížnost na školu za trauma způsobené studentům. Místo toho se, hádám, dočkáme ještě větších sraček Claye. To snad škola není seznámena se zdravotním stavem svých studentů? Doufám, že tohle je už dno a níž už to neklesne. Chci dát 0 %.

11.6.2020 | 1:25:28
Cihi

To se muze stat fakt jen v americke sracce poslednich „modernich“ let, ze se z cistyho heterosexuala Alexe stane lusknutim prstu homosexual, o kteryho bojuji dva dalsi homosexualove :D LOL

Jako tvurcum pripadalo, ze je tam dosud malo homosexualu? Me tedy pripadlo, ze jich je tam vic nez dost, ale bylo asi treba pridat a pritvrdit v poctech.

Kazdopadne jsem rad, ze je to posledni serie, protoze u takove 7. bychom mozna koncili s pomerem 70% homosexualnich postav ku 30% heterosexualnim a polovina z nich by mela preoperovany pohlavi.

PS: JINAK TO ZAVRENI SKOLY BYL BRUTAL a samozrejme zaroven naprosto nerealna blbost, kterou by zadnej reditel ve skutecnosti nemohl povolit, protoze napr. Jessica mohla klidne Justina zabit, ze jo… Nicmene pro me jako divaka zajimava a nelehka podivana.

11.6.2020 | 0:40:02
tominotomino

Tak to bylo něco… ředitel by si zasloužil vyhazov. Nedivil bych se, kdyby si nějací studenti z toho odnesli psychické následky.

webmaster
9.6.2020 | 10:06:02
lea.m

Fuhaa… taková cvičení se snad ani nedělají ne? To by se musel každý přinejmenším po*rat. A Clay? Ten je dost v háji…

8.6.2020 | 23:04:35
1

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama