13 Reasons Why (Proč? 13x proto)
90/100 - 459×

13 Reasons Why(Proč? 13x proto)

Seriál vypráví příběh studentky Hannah Bakerové, která spáchala sebevraždu. Než Hannah zemřela, nahrála sadu kazet, na nichž odhalila 13 důvodů, jež ji k sebevraždě přivedly. Za každým důvodem stál jeden člověk, jenž je tak nepřímo odpovědný za její smrt. Baliček s kazetami putuje mezi obviněnými a nyní přistál u Claye. Proč Hannah zemřela a co s tím má Clay společného?

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 55 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Katherine Langford (Hannah Baker), Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Justin Prentice (Bryce Walker), Ross Butler (Zach Dempsey), Devin Druid (Tyler Down), Miles Heizer (Alex Standall), Ajiona Alexus (Sheri Holland), Tommy Dorfman (Ryan Shaver), Timothy Granaderos (Montgomery de la Cruz), Anne Winters (Chloe Rice)

S04E05: House Party

S04E05: House Party

Jensenovi donutí kluky, aby si nechali udělat test na drogy. Když se rodiče z Liberty dozvědí o plánované párty, začíná mít Clay tušení, že studenty sledují.

sk
5.6.2020
57 minut

Základní info:

Režie: Brenda Strong
Scénář: M. K. Malone & Franky D. Gonzalez

Hrají: Dylan Minnette (Clay Jensen), Brandon Flynn (Justin Foley), Alisha Boe (Jessica Davis), Christian Navarro (Tony Padilla), Ross Butler (Zach Dempsey), Miles Heizer (Alex Standall), Devin Druid (Tyler Down), Deaken Bluman (Winston Williams), Tyler Barnhard (Charlie St. George), Jan Luis Castellanos (Diego Torres), Gary Sinise (Robert Ellman), Amy Hargreaves (Lainie Jensen), Mark Pellegrino (Bill Standall), Josh Hamilton (Matt Jensen), Anne Winters (Chloe Rice), RJ Brown (Caleb), Inde Navarrette (Estella de la Cruz), Bryce Cass (Cyrus), Austin Aaron (Luke Holliday), Joseph C. Phillips (Greg Davis), Brandon Scott (J.J. Kerba), Benito Martinez (šerif Diaz), Yadira Guevara-Prip (Valerie Diaz), Matt Passmore (Ted Winn), Keon Motakhaveri (Chad Moore), Mason Guccione (Toby Fletcher), James Cretan (Eric Cox),…

Hudba:

Kvíz k epizodě House Party

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že tenhle dil byl lepši než předchozi a scena mezi Clayem a Zachem u piana byla fakt dobra a kdo vi co mu poradil ale je mi lito že si Chloe nevybrala jeho, a to jak Clay sbalil šerifovou dceru a ta se pak vychloubala tak to nemělo chybu a jsem zvědav co chysta Tyler a jakou roli v tom hraji poldove.

redaktor
11.6.2020 | 20:41:17
Cihi

Konec byl sokujici, ale kdyz jsem videl v jake rychlosti jeli a kolikrat se auto prevratilo, tak jsem si tukal na celo, protoze v realite bychom temer jiste o tyto 2 hlavni postavy nadobro prisli.

O to vic me prekvapil potom start dalsi epizody, kde se tato udalost honem rychle presla a prakticky neresila :D WTF? K cemu ta nehoda v serialu vlastne byla? :D

11.6.2020 | 1:02:52
lea.m

WTF ten konec?! Scéna Claye a Zacha u piána byla snad nejlepší scéna celého sérialu! :D

8.6.2020 | 21:16:23
strike

Jeden z těch zábavnějších dílů téhle série

6.6.2020 | 18:04:18
Remi91

Žádné zlepšení nepřichází. První polovina závěrečné řady je slepenec halucinací, které mají už téměř všichni. Každý vymýšlí pořád lepší způsob, jak být za hlupáka a o ději nemůže být ani řeč. 13RW mají náběh na to stát se seriál s jedním z nejhorších propadu v kvalitě s každou následující řadou. Už překonávají i GOT level.

5.6.2020 | 19:45:33

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Sledujte nás

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama